Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok fogynom kellene...

16 éves vagyok fogynom kellene, mert a testzsirszazalekom picit tobb. Ezzel az etrenddel lehet fogyni? (lent)

Figyelt kérdés
Suliban par szelet abonett kenyer,kefir mondjuk egy alma. Ebedre 'atlagos' foetel ,persze mertekkel es fokent csirke. Delutan/este zabkasa fahejjal es gyumolcsokkel. Folyadek csak viz,semmi cukros udito. Velemeny?

2017. jan. 25. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A zabkása-gyümölcs kombinációt én reggelire enném, vacsorára pedig be kéne iktatni valami fehérjeforrást és nyers zöldséget. Pl. saláta tojással, sonkával, omlett zöldségekkel, humusz zöldséggel mártogatva, stb.
2017. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebédig tehát kvázi koplalsz? Az nem jó. Reggelit nem írtál, azt nem eszel? Nem gond, de akkor később egyél rendesen. Ha a zabkása kicsi s továbbra se akarsz délelőtt valamirevaló ételt enni, akkor NAGY ebédet egyél s persze fehérjedúsat. Energia, tápanyag nagyon kell. Mennyiségeket nem írtál, de túl kevésnek tűnik ez így.


Nem az étrend határozza meg, hogy fogysz-e. Bármilyen értelmes étrenddel lehet hízni vagy fogyni, mennyiség kérdése.

2017. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Suli elott nem nagyon szoktam enni de ugye hetvegen reggelizem. Egyaltalan nem koplalok :)
2017. jan. 25. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

De, a leírtak alapján koplalsz.


Kellene enned reggel és kellene vacsoráznod.

2017. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!