Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak vagy vékony...

Mennyit fogyjak vagy vékony am számítok?

Figyelt kérdés
163 cm/46kg vagyok naponta 2-szer edzek comb,popsi és hasra 12 kg-s sulyzoval és van hogy nem eszek egész nap inkább semmit max vizet,de az se jó talán..mindenki szerint nagyon vékony vagyok ég van aki szerint anorexiás leszek,de még mindig nem érzem magam jól igazán,valami tuti módszer a léböjt kúrán kívül ? 18 éves lány vagyok
2017. jan. 26. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem vékony, inkább sovány lehetsz, magamból kiindulva. Én ugyanilyen magas nőként 48-50 kg között vagyok, és biztosan nem kellene fogynom, inkább lehetne nagyobb a súlyom, igyekszem izmosodni.

A koplalás nagyon egészségtelen és veszélyes. Én normális mennyiségű kaját eszem, odafigyelve az egészséges táplálkozásra és a megfelelő fehérje- és zsírbevitelre.

2017. jan. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ideje felkeresned egy pszichológust. Beteg vagy.
2017. jan. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
165 cm magassaggal, 56 kiloval, sovanynak mondanak az emberek. Akkor te?! Beteg vagy, orvoshoz rogton.
2017. jan. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg látnánk arc nélkül hogy mennyi az izom rajad és mennyire vagy vékony. Ezek csak számok, az én 167cm-hez úgy hogy nem vagyok izmos a 47kg az ideális. Mindenki szerint csinos vagyok úgy és nem túl vékony. Szóval nem anorexia vagy testképzavar, mert mindenki csinosnak, karcsúnak lát.
2017. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az azért anorexiagyanús, hogy NEM ESZIK... Csak a számok miatt lehetne normális, persze, bár ha már edz, akkor felszedhetne némi izmot, ennyi súllyal se izmos nem lehet, se felesleg nem igazán fér bele...


Kérdező, egyél s a helyedben tömegelnék. Apró vagy, szóval 2000 kcallal is indíthatsz, aztán majd emeled, ha kell. De ha nem szoktad meg az evést, lehet, hogy fokozatosan kellene felvinni.

2017. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!