Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak a számokat nézzük ez...

Ha csak a számokat nézzük ez a súly ideális nekem?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagy 169 cm és 52.3 kg (legutóbbi mérés, reggel, fehérneműben.

Nem sportolok, de nagyon elfoglalt életet élek, általában egész nap fent vagyok, járok-kelek, néha kirándulunk hegyen, vagy csak a városban. Egyetemre járok.



2017. jan. 27. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon kevés!
2017. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
anorexiás
2017. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lina922 válasza:
61%

Jajj dehogy anorexiás !


Kedves kérdező ez gyönyörű formás, persze a vékonyabb formás kategóriába tartozhat.


De miért kérded? Ha fogyni akarsz, akkor MAX 4 kilót adj le, annál lentebb beteges lenne.


Sportolj, egyél sok zöldséget.


26/l

2017. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kevés? Miért mennyi lenne az ideális?


Különben minden étkezésre eszek. De soha semmiel nem édesítek, nem eszek torát, péksütit.

Grahamm toast kenyeret, vagy tönkölybúzából készültet szoktam. Felvágottnak sonka zöldség és rendes trappista sajt.

Igyekszem egészségesre fogni.. Az ebéd csirke barnarizzsel vagy zöldségekkel. Vagy zöldségek + tonhal.. Mikor hogy. De nem számolok kalóriát, nem is tudom, hogy hogyan kellene.

2017. jan. 27. 13:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajj az anorexia egy betegség.. Elég kevés az esélyem rá. :)
2017. jan. 27. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Első hallásra kevésnek tűnik, de papíron ideális.

Fogyni azért ne akarj belőle!

Ha nem vagy elégedett, inkább edz!

2017. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Picit még kevésnek is tűnik, de ez csak egy szám, önmagában sokat nem mond.


Mozogni viszont kéne, most 21 évesen még nem érzed, mert így is csinos, feszes, karcsú vagy, de 10 év múlva bánni fogod, hogy nem mozogtál fiatal korodtól kezdve...

2017. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is picit vékonyka vagy,de ez nem probléma,amíg van étvágyad,eszel rendesen,nem éhezteted magad stb. Esetleg a sporton elgondolkozhatnál,egy kis izom,feszesítés tényleg nem árt. :)

Én 184 centi mellé voltam 59-62 kiló,na az kevés volt viszont :D Most 65-68 kiló körül vagyok.

2017. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Számok nem lényegesek, viszont a tükör nem hazudik.
2017. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ! Na akkor muszáj lesz felvennnem egy sportkurzust azt hizsem. :D Ha jót akarok magamnak.


Szerintem a tükör egy tök nagy csapda és én mindig mást látok :D Egyszer ezt a: "hmm egész jó",máskor pedig "ahh valamit kezdenem kell magammal, mert ez így nagyon nem jó"


Szerintem ezért is kérdezik meg itt annyian, hogy mi a véleményetek,mert élőben nagyon kevés őszinte reakció érkezik. Persze tudom, hogy csak a számokat nézve is nehéz megítélni, meg különben a képek is nagyon változóak, néhol előnyösek, néhol nem.

Kellenének az őszinték a világba! :)

2017. jan. 27. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!