Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétába belefér ha reggel...

Diétába belefér ha reggel eszek zabkását sima kakaóporral, és mézzel?

Figyelt kérdés

Úgy egy hétig csináltam, hogy nem ettem lisztes dolgot. Viszont érzem, hogy valami CH kell a szervezetemnek. Főleg reggel kívánom... Az egyéb kiegészítés az pedig a zöldségek, gyümölcs, hús kombó...

Szoktam futni, szobabiciklizni is most télen, mert elég hideg van... ezt változó időpontokban. Inkább ilyenkor este megyek ki. A gondom az, hogy befeszítem a fenekemen a bőrt, akkor csúnya narancsbőrös. És 39 kg voltam középiskolában csak akkor még össze-vissza ettem, és amikor hirtelen meghíztam felszakadozott a bőr a fenekemen úgyhogy striás az egész... Meg nagyon lassan nőttem meg. A felsőtestem szép hosszú, lapos has, egy modell is megirigyelné..Sokat nyújtottam és így a combom is megnőtt a vádlim viszont rövid maradt...Sehogy sem akar megnőni, pedig már 22 vagyok..Nevetségesen nézek így ki emiatt nem járok strandra... Úgyhogy valami tanácsot szeretnék hogy mégis hogy változtassak...Talán nagyon le kéne fogynom, hogy hosszú, vékonynak tűnjön a lábam. Igazából izmos is, főleg a külső részen, de látom a háját főleg láb belső részén és fenék részen. De formás vagyok szerencsére, de néztem már ki jobban.. Olyan 163 cm vagyok, 56 kg... Soknak érzem. Valami tanácsot kérlek írjatok...Meg majd megyek szoláriumozni, mert hófehér vagyok, és sötét szőrrel. Talán az is segít hogy ne látszódjanak annyira a striáim.. Meg valahogy "följebb" kerüljön a fenekem... -> arra is szoktam guggolásokat használni. Befeszítem nagyon kemény akkor..de kívül meg zsíros az is.. Vagy most nekem tényleg salátán vízen kéne élnem, hogy ez ne legyen? Bírom max egy hétig...


2017. jan. 30. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
belefér, de a méz az nem
2017. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
3.8-as tejjel csinálom. Vagy kókusztejjel kéne inkább? Hallottam vízzel is lehet csinálni, de az...(?) fúj.. nehezen tudom elképzelni, hogy finom.
2017. jan. 30. 20:07
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
jó a tej, viszont nem egészséges a laktóz, bár fogyás szempontjából mindegy. szóval laktózmentes tejet ajánlok vagy kókusztejet:D
2017. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér. Ha ezeket eszed, a méz is. Amúgy a súlyod alapján szerintem nem igazán kell fogynod, bár te látod magadat. Ha nagyon fogyni szeretnél, 50 kiló alá semmiképpen se menj.
2017. jan. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jó csak karfiolos a bőröm a combomon, fenekemen..na mindegy, nem lehet mindenki egy szépség ez van..:)
2017. jan. 31. 02:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Küldhetek képet, ha úgy tudnátok tanácsot adni , hogy legyek szép vékony.. Valójában nekem tetszene, ha nem érne össze a combom, de sajnos összeér az is.. nem tudom, hogy genetika miatt, vagy csak a háj miatt..
2017. jan. 31. 02:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet.
2017. jan. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A narancsbőr a sok méreganyag miatt van. Nekem is küldhetsz képet.
2017. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz képet, ha gondolod. 18/L
2017. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet, talán talán tudok segíteni :)

17/L

2017. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!