Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Segítene...

Tanácstalan vagyok! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Na szóval, most 170cm vagyok 67 kg és 18 éves. Egy ideje oda figyelek mit eszem,es probalok egeszsegesen taplalkozni. Nincs sajnos mindennap inditatasom, hogy edzek ami rossz. Szeretnek 7-8kg ot fogyni. Tudnatok nekem tanacsokat adni? Sportolas gyanant. Csak itthon szeretnek. Minden valaszt szivesen fogadok :)

2017. jan. 31. 19:27
 1/5 ElekTamás88 ***** válasza:
100%

Először is szükségünk lenne a nemedre, pl a teremfocit és a súlyemelést nőknek nem ajánlanám, valamint a kangoot a férfiaknak. Minden sporthoz más más izomzatot dolgoztatunk meg és figyelembe kell venni az érintettek nemét, ugyan is más az izomzatunk!

Egyébként fontos a rendszeresség, és hogy úgymond kifulladásig dolgozz, hisz az égeti a zsírt. :-)

2017. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, vásárolj egy komplett kondigépet, vagy néhány ebből kiemelt valamit. Otthon ezt könnyebb rendszeresen használni. Nos e mellett tartós max1600 kcaloriás diétát is alkalmazz. Fehér húsok, zöldségek garmada, gyümölcsorgia.
2017. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira vészes ám, ha nem edzel minden egyes nap, bár szerintem is jó, ha minimum egy séta akad a napban.

Személy szerint a testépítést tartom a legjobbnak, hisz az mozgatja meg az egész testet és a legjobb izomnövelésre, de sokat számít, hogy mi a célod és mit szeretsz edzeni (ami persze változhat). A mai ember az életmódja miatt szerintem jó, ha megmozgat mindent, amit lehet, én ezért súlyzózom itthon. Plusz gyaloglok és icipicit futok (mivel több nem megy, de a keringési rendszernek jól jön és sokféle mozgásnak jót tesz, ha az ember megtanul futni, ami egy szárazföldi emlősnél amúgyis alap, azt gondolom).

2017. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! És 57-60kg szeretnék lenni. Ez mennyi idő alatt megvalósítható, és milyen gyakori mozgást követel?
2017. febr. 1. 15:55
 5/5 ElekTamás88 ***** válasza:
Nos. Elsősorban táplálkozz tudatosan és egészségesen! Kerüld a cukrokat, kenyeret, sütit, semmi nasi, semmi cola, üdítő...NULLAAA! Ha mozogni szeretnél fontos a megfelelő és minőségi folyadékbevitel az ásványi anyagok pótlására. Szerintem ne légy súlyemelő, cici, popó eltűnik, ami egy kicsit sem vonzó. Kardió edzésben gondolkodtál már? Kardió, kangoo programmal havi 2-3 kg kényelmesen leadható, a bőröd nem fog lógni. Szerintem nyárra tökéletes alakod lesz! Heti 2-3 alkalom szokott lenni kangoo, kardió azt heti 4 alkalommal ajánlom, viszont a többi nap sem lehet lazsálás!
2017. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!