Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudok fogyni ezzel az...

Letudok fogyni ezzel az étrenddel? Sok segitséget kérek mert nem tudom tanácstalan vagyok először csinálnám ujra 1 év után!

Figyelt kérdés

Suliba járok, menzás nem vagyok, 65 kiló vagyok és 55 akarok lenni!

Tehát reggelim: egyszendvics ami sonka,zöldségekkel és kifli(tk. kiörlésű 1db)

tizóraira: alma általában vagy egy körte.

hazaértem akkor eszek ami 15-16 fele van akkor olyat eszek hogy párolt zöldség, egy pohár danon, egy db gyümölcs, egy tál saláta nyersen..tehát figyelek ne legyen zsiros már délután meg szénhidrát dus az étel:)

vacsira: répát,tojást, saláta,zöldségek ..

ezt csinálnám honapokig amig nem menne le a kilo!


Ötletek??


2013. szept. 26. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

"tehát figyelek ne legyen zsiros már délután meg szénhidrát dus az étel:)" - viszont a megmaradt 3. makrotápanyagból, a fehérjéből végképp csak nyomokban van... Az ebédedben alig van valami, elég lesz az Neked?

Gondolom, az esti tojás sem valami sok, márpedig ha az és a reggeli sonka jóformán az összes fehérjéd (tudom, hogy a zöldségben, sőt a gyümölcsben is van, de nem valami sok, ahogy a joghurtban sem), akkor ez elég kevésnek tűnik...

Ja és írtad, hogy délután nem eszel zsírosat. Miért, eszel bármikor zsírt? Az egész napodban alig van, ami baj, a zsír fontos makrotápanyag és jó energia...

2013. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!