Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le, hogy az...

Hogy fogyjak le, hogy az anyukám ne tudjon róla?

Figyelt kérdés
Az anyukámmal élek, van testvérem. A probléma az, hogy kisgyereknek tekint, de már nem vagyok olyan kicsi. Megszoktam, hogy nem futok és nem élek aktív társasági életet. Nem vagyok kövér, még duci sem. Nem is fogyni szeretnék, csak izmosodni. Hogy és mit csináljak ( hogy közbe ne is hízzak ) ? Zárkózzak be a szobámba? Segítsetek légy szíves!!!

2017. febr. 1. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
anyukád miért akadályozna meg abban ,hogy sportolj valamit? nem értem
2017. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Zárkózzak be a szobámba? "


EZT végképp nem értem!!!!!!!


NE zárkózz be sehová, hanem kezdj el sportolni meg menj emberek közé.

2017. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a tömeged nő, mert izmosodsz, az nem fogyás...

Ha sokat változol s legalább néha rendesen rád néz, észre fogja venni, legalább az eredményt.


Ha izmosodni akarsz, akkor eddz teljes testre. Gondolom, még igen fiatal vagy, amúgyis titokban akarod, úgyhogy saját testsúlyos edzést ajánlok. Persze futhatsz is, ha akarsz, csak attól nem leszel izmos, főleg, ha hosszabb távokat futsz.


A bezárkózást nem értem, de a társasági élet nem segít az izmosodásban :) Max. ha azt mondod, elmész cukrászdába a barátnőkkel s helyette edzeni mész... Bár az is észrevehető.

2017. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akadályoz, sőt. Csak azt hiszem még kislánynak tart a fogyáshoz. Azért köszi....n :)
2017. febr. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!