Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyókúrázni, de az...

Szeretnék fogyókúrázni, de az a baj, hogy folyton ég a gyomrom ezáltal mindig éhes vagyok és állandóan enni tudnék. Mivel tudnék lefogyni, hogy ne égjen közben a gyomrom? ,

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak savlekötő gyógyszerek, vagy éppen a szódabikarbóna is az. Kérdezd meg az orvost, vagy esetleg a gyógyszerészt hogy mit ajánl. Ne egyél savas gyümölcsöket. Ha még nem tapasztaltad ki, akkor próbáld meg megfigyelni, hogy mit eszel ami sok savat csinál. Ezeket az ételeket kerüld el. Drasztikus fogyókúrába semmi féleképpen ne kezdj, mert többet ártasz a gyomrodnak.
2010. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
abba kéne hagyni a koplalást és rendesen enni + SPORTOLNI
2010. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezzel fogysz is, és nem fog égni a gyomrod!

(de az is lehet, h magas a gyomorsavad, valami savat csinál, pl. alma, vagy zöldség, hús...)


reggel: 2 dl tej+ édesítő+ kávé (vagy kakaó +tej édesítővel

(100 kal)


tízórai: fél bögre müzli (teljeskiörlésű+natúr joghurt+méz) 350 kal.


ebéd: (12-15 ó között) bármilyen főtt étel, ha hízlaló, tésztás, zsíros akkor kisebb adagot nagy salátával, max. egy fél szelet kenyérrel, de ha van köret hozzá, akkor ne!

(főzelék lehet egy adag!)


Ideális: hús zöldséggel egy maroknyi barnarízssel. (max. 400-500 kal)


uzsonna: egy banán //vagy//

egy kis sajt almával// vagy//

egy szelet kenyér főtt tojással paradicsommal paprikával.

max:200 kal!


Este egy bögre tej /kakaó/ tea

vagy: egy natúr joghurt / kefír.


Egyél gyümölcsöket, zöldségeket, tejtermékeket!!!

Napi összkalóriád kb.:1100- 1250 kal legyen!


Heti 3-szor kocogás vagy torna!


Nem éhezel

írd a kalóriákat

heti fél kiló fogyás!

Nem hízod vissza!

édességet is ehetsz, ha a napi bevitt kalóriamennyiséged nem haladja meg az 1250-t.


26.L

2010. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


hagyjuk már ezt az 1200 kcal körüli koplalást!!!!!!!!!44

2010. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, a sok szénhidráttól éghet, én is így voltam. Próbáld meg, hogy sok fehérjét eszel(hús, tojás),teljes kiőrlésű kenyeret, édesség helyett körtét és kevés 80%-os étcsokit, és mandulát is rágcsálhatsz +ne igyál szénsavasat. Én most még Protexin balance-ot szedek, ami helyre állítja a gyomrot, és azóta mintha nem is lennék éhes.
2010. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ennek a kalkulátornak lehet hinni? Azért 2200 kalóriaval fogyni meredeknek tűnik nekem, még akkor is, ha 17 kg plusz van még rajtam. És csak a közepes aktivitást jelöltem be, pedig valahol a közepes és az intenzív között vagyok valahol.
2010. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha tartós fogyást akarsz akkor ne mártana hinni neki ;)
2010. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1200-1300 kalóriánál súlyvesztés érdekében nem szabad többet enni!


Hidd el, én 2 kilót /hónap így adtam le, és egy heti alig fél kiló mínusz! Tehát teljesen egészséges!

Csak tudom, ha 26 évesen alig vagyok 51 kiló/162cm. És nem hízok fel többet 2 kilónál soha!

szóval én tudok tanácsot adni!

Ja és nem vagyok gebe alkat, én is kicsit hízásra hajlamos vagyok, mint sok lány!

2010. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De kedves utolsó! Ez eléggé személyre szabott azért. Más az igény ülő- és fizikai munka esetén, meg függ a sporttól is...
2010. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én úgy fogytam le 10 kilót,hogy simán megettem 1600 kalóriát is,de abban csak egyszer volt reggelire pékárú,a többi mind zöldség,gyümölcsök,tojás,pulyka,hal,csirkehúsok,zabpehely,tej..


és mellé heti 4-5 ször kocogtam 1 órát.

Szóval ez abszolút baromság,hogy heti háromszori sport mellett (még akkor is ,ha amugy egész nap ülsz,nembeszélve arról,hogyha mondjuk fizikai munkát végzel) 1200 kalóriát kell megenni.. Annyi kalóriát eszel meg amennyit akarsz,a lényeg hogy a fentebb felsorolt élelmiszerek tegyék ki,és több kalóriát használj fel,mint amennyit bevittél! Én ezzel az étrenddel amit fent leírt az egyik válaszoló (reggeli:kávé? ) éhenhalnék,de minimum fájna a fejem és nyűgös lennék egész nap. A reggeli a legfontosabb étkezés,éd délelőtt kéne gazdagan étkezni nem délután.

2010. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!