Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egymás után négy héten...

Ha egymás után négy héten tartotta egy zabálós napot (kb egy hét különbséggel, hétvégén volt mind) attól hízhattam?

Figyelt kérdés

Mert azt tudom, hogy egyszeri alkalomtól még nem lehet hízni

Ez ugye több volt, de eltelt közte valamennyi idő

Súlytartáson vagyok amúgy



2017. febr. 5. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én is így csináltam, amikor nagyon tombolt az étkezési zavarom, bár én utána két napot kicsit meghúztam, hogy kompenzáljak, de sosem híztam kgban. Ellenben úgy néztem ki meztelenül, mint egy telibeszart zokni
2017. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Egyszer alkalomtól nem lehet hízni, igen. Az egy étkezést jelent, nem egy teljes napot, amit végigzabálsz, az legalább 3-4 alkalom.


Igen, hízhattál, mert egy kg zsír 6-7000 kcal. Ha ennyit felzabáltál azokon a napokon, akkor híztál.

2017. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet egy naptól is hízni, csak nem olyan nagyon sokat. De egy lassú fogyást ellensúlyozni tud egyetlen igazán kalóriadús hétvégi nap is, gondolom. Csak a számok alapján egy gyors fogyást is, sokezer kcalt meg lehet enni pluszban, csak bizonyára rosszabbul hasznosul, ha rengeteg megy be egyszerre, nincs idő rendesen felszívódnia.


Aztán van, aki kvázi képtelen hízni, ehet tartósan jóval többet, mint addig, akkor sem.


Igyekeznék nem túlzottan elszállni a kalóriákkal, ha normál napokon kalóriaegyensúly van. Nem is egészséges a túlevés.

2017. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!