Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett felesleg...

Fogamzásgátló mellett felesleges próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben kezdtem el szedni a gyógyszert és előtte is, azóta is egészségesen táplálkozom, de nem megy lentebb, nem fogyok és főleg a hasamon van, ahova előtte soha nem híztam. Az izmomat sem tudom növelni, narancsbőrös vagyok.


Mit tehetnék? A gyógyszer a hibás?


2017. febr. 8. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
NEm hiszem.
2017. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nem híztam a gyógyszer miatt.


mit takarsz számodra az, hogy egészségesen táplálkozol?

mennyit szoktál mozogni?


kalóriadefficitben vagy?


narancsbőr a sok felhalmozódott salakanyag miatt alakul ki.


végezz sok kardió és aerob edzést.

2017. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló hoz 1-2 kiló vizet, és kicsit több étvágyat csinál, úgyhogy igen, lehet nehezebb a fogyás (ugyanattól a mennyiségtől éhes vagy). Azt viszont nem tudjuk, hogy hány kiló és milyen magas vagy, így lehet, hogy pusztán zabálsz, vagy éppen nincs hová és miből fogynod... Jó lenne, ha ebben a topikban végre rászoknának az emberek a magasság-súly leírására.
2017. febr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
165 cm és 61-63 kiló lehetek, de októberben még csak 58 voltam és arról akartam 54 lenni
2017. febr. 9. 07:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg már gyógyszert is kipróbálhatnál, ha van olyan, amit ajánlanak az orvosok is.
2017. febr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom a gyógyszert. Bár ha nem megfelelő számodra, talán okozhatja.

Én 3 hónapja szedem, étvágyam nem nőtt.

Fogyózom, mert van miből. 1 hónap alatt -5kg. Lehetséges tabletta mellett is :)

2017. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én mindig híztam ha el kezdtem szedni - az elején.

biztos megvan az oka.

viszont pl. a PMS tüneteket enyhíti, tehát a mensi előtti falásroham elmarad, ha valaki gyógyszert szed.

valószínű, a hozzá szokik a szervezetted, még hasznodra is válhat.

amúgy inkább a gyógyszer oka - a tartós, stabil párkapcsolat az, ami a kigömbölyödésre hatással van :)

a kapcsolat hízlal, ez van :)

2017. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sem gondolom, hogy a gyógyszer lenne a hibás. És már 3 félét szedtem az évek alatt, de egyiktől sem jöttek rám plusz kilók, se éhesebb nem lettem tőlük. Mikor felszedtem +2-3 kilot azt csakis magamnak köszönhettem, mert elég sokat ettem, de aztán le is adtam.
2017. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!