Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szigorúan dietazok, napi 300...

Szigorúan dietazok, napi 300 kcal mar 4 napja csinalom, vékony lettem tole Elegge, de a mérleg megis tobbet mutat, ez hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 09:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szoval igen Koszonom a kulonfele válaszokat, 2 hónapja kezdtem a dietam folyamatosan csokkentettem, mellette egy nap megiszok 4 liter vizet de van hogy egy kicsivel tobbet. ( +reggel citromos viz es elenkito tea ) Hogy birom ki ? A sok viz es a tanulas, mellette minden napos sportolás. A mai etrendem igy nézett ki: 5 puffasztott rizs (barnarizs,tengeri sos, Pennys) hozza sült sargarepakrem ( csak alacsony zsírtartalmú joghurt benne so+bors) egy adag az en esetemben 150g ami 65 kaloria. Majd edzes elott egy 115g-os banan. Igy lesz meg a 300 kaloria egy napra, nem most kezdtem el, csak most ertem el oda hogy kibirjam kevesebbel. Halistennek mikor hagytam magamnak pihenőt es ki hogyan nevezi "zabalast" tartottam nem jott vissza,nem lettem zsirosabb. Bár gondolom ez a sportolasnak koszonheto. Mindent lehet erre irni,mert egyetértek mindegyik válasszal hogy egészségtelen es rossz nem is ajanlgatom senkinek, de az 100% hogy nem unatkozasbol csinalom, gondoltam jobb ha leirom.
2017. febr. 9. 12:49
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
es mi ertelme van ennek?
2017. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2017. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Es meg meg is magyarazza es BUSZKE erre az eszetlensegre...ennel meg a norbis hivok ia jobbak azok legalabb esznek...
2017. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nagyon kíváncsivá tettél. Napi 300 kalória mellett mit lehet sportolni? (izmosodni biztosan nem, hiszen az 300 is szénhidrát, amit leírtál)
2017. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15 Mondanám, hogy ritmikus sportgimnasztika (ott előny a piszkafa alkat), de ott is meg kell tudnia tartania a saját súlyét és kibírnia a pár perces pörgős gyakorlatot. No meg maga az edzés ott is húzós...
2017. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kézilabdázok kettős igazolassal, két csapatnál jatszok, van hogy napi két edzésem van, hihetetlen de lehet bírni.
2017. febr. 9. 15:21
 18/22 anonim ***** válasza:

na majd ha elkezdel dolgozni, és majd éhen fogsz dögleni a kis 300 kcal-tól...

nem szabad ilyen k*rvä keveset enni, mert megárt, lefogsz gyengülni, és sápadt gyenge gyerek leszel!!

ezt se tudod, buta vagy!!!!!!

2017. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nyergelj át fényevésre!

Akkor a pályát megvilágitó villanfény is elég lesz a napi betevőre.

2017. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
4 napja tartod eszt. Még a maradék energiáidat éled fel, amit valószinűleg nem is érzékelsz. Majd, amikor összeesel a pályán, elküldenek pszichológushoz és kizárnak a csapatból észhez térsz. Nyilván nem viccből csinálod, mi sem viccből irjuk. Olvass rendes, kemény sporotlók étrendjéből vagy beszélj valamelyik edződdel, hogy mi a véleménye. Akkor majd megtudod. A mi edzőnk valószinűleg annak idjeén egy ilyen étrendért helyből pofonnal inditott volna. Kislány az, hogy ennyivel kibirod nem erény, ez nem kemény munka vagy kitartás, hanem egy ordas nagy marhaság. :)
2017. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!