Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintekek mit csináljak?

Szerintekek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van abból hogy ingadozik a súlyom. És mindez azért van mert néha eszek sokat azután pedig nem. Nagyon összetett dolog miért nem. Nagyon maximalista vagyok de nem akarom hogy másoknak bármi dolog is feltűnjön ,hogyan is étkezem. Szerintetek kutassak diabetikus után aki segít lefogyni a kívánt súlyomra? Ehhez meg kérne kérnem anyukám de nagyon szeretnék rendesen és tartósan lefogyni arra a számra mert már voltam annyi és pont megfelelt és nagyon szerettem. Azután ráépítenék izmot is csak először szeretném a zsírt leadni. 163 cmhez vagyok 52kg ha teljesen elengedem magam ,de!

48kg szeretnék lenni. Úgy nézek ki normálisnak. Tényleg. Nem anorexiásnak csak szimplán karcsúnak festek ha annyi vagyok. Szóval szerintetek ha beszélek egy diabetikussal és betartom azt az étrendet amit ajánlott akkor menni fog?



2017. febr. 10. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy DIETETIKUS nem fog segíteni, hogy anorexiás súlyra fogyj le... Nem tudom, hogy hány éves vagy, de agyilag biztos nem vagy 15 se. Egy 11-12 éves gyereknek meg (aki jeleneg teljesen jó, egészséges testsúlyú) nincs szüksége fogyásra.

Az már eleve egy probléma, hogy egy zabálás-éhezés ciklust követsz, de ez legyőzhető puszta önuralommal.

2017. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban szellemileg pallérozd magad kislány, hogy ne írj és csinálj hülyeséget!
2017. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy tényleg van felesleged, végülis gyenge izomzattal lehetséges.

Miért eszel néha sokat, néha nem?

Amit írtál, az alapján az is lehet, hogy túlzott vékonyságot akarsz elérni időszakos koplalással, de a szervezeted okosabb s lehet egészségesebb is a dolog, de nem tudom megítélni.

Az világos, hogy izom nem ártana, de ezt te is tudod s írtad.


De ne egy számot akarj látni a mérlegen, annak semmi értelme. A párom anno ifjan, de már a jelenlegi magasságát elérve lefogyott 56 kilóra, majd felment 63-ra és végig karcsú maradt s még csak nem is sportolt, egyszerűen teltek az évek és férfivá érett. Nőknél is van ilyen, kislányként más szokott lenni a jó súly 163 centihez... Átalakul a szervezet.

2017. febr. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!