Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még esélyem?

Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Igazából az egész 1 éve kezdődött. Akkoriban még nem zavart a kinézetem és el voltam magammal. De azután értek rossz dolgok és szerintem ennek hatására valami megtört bennem. Azaz,elkezdtem nem enni. Először csak tudatlanul utána már tudatosan. Nagyon lefogytam és ezt meg is jegyezték amit nagyon élveztem,ugyanakkor nagy áldozatokkal is járt mert ugye alig ettem. Egy napi étkezésem kb egy alma ,egy barack és egy pirítós volt. Viszont voltak napok amikor nagyon elszaladt velem a ló és nagyonnagyon sokat ettem. Persze másnap átkoztam magam és még jobban koplaltam. Viszont annyira elkeseredtem hogy nem bírtam már tartani ezt a koplalást hogy feladtam és rendesen étkeztem. Vagyis inkább normális mennyiségeket de némelyik egészségtelen étel volt de akkor már nem érdekelt. Azután híztam úgy 3-4 kgt ami iszonyatosan zavart de nem bírtam mégegyszer elkezdeni azt amit régen. (TUDOM NAGYON EGÉSZSÉGTELEN ÉS HÜLYE VOLTAM) Azután elkezdődött az iskola és újra visszaestem. Napi 800-900kcalt ettem. Annyira nem vettem észre hogy nehezemre esne szinte az még nem is számított akkora koplalásnak. Viszont jött a karácsony és elengedtem magam (utólag szerintem jól tettem) megint visszahíztam az alapsúlyomra. Most azóta kb normálisan eszem. Csak egy hét lehetett amikor 900kcalt ettem de nem több. Tudom nagyon elrontottam a testem /szervezetem/emésztésem. És nagyon meg is bántam. De!mostanába többet edzek és elhatároztam hogy egészségesen fogok étkezni. Szerintetek sikerülhet megint a réginek lennem? Újra szeretni és elfogadni önmagam?

15/L

És szerintetek fog még változni az alkatom? Vagy véglegesen meggátoltam ebben?



2017. febr. 11. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Az jó, hogy rájöttél mekkorát hibáztál. Most azon kell dolgoznod, hogy ezt ne is felejtsd el, és ne legyenek ilyen "hetek" amikor csak 900 kcal-t eszel. Helyrehozni sokáig fog tartani, türelmesnek kell lenned (el tudom képzelni, milyen a tested). Az jó ha edzel, egészséges táplálkozás alatt mit értesz? Ja és még valami: 15 éves vagy, fejlődő szervezet. Ez az 1 év elég nehezet lehetett a szervezeted számára, most hagyd regenerálódni, egyél kalóriatöbbletben.

Abban nem tudok segíteni hogy fogadd el magad.. az talán segít, ha büszke leszel magadra edzés vagy egy egy jól sikerült nap után.

2017. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!