Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene hogy hogyan...

Valaki segítene hogy hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban egészen vékony voltam kb 7-8 éves koromig...aztán nemtudom miért de elhíztam...és csak híztam és híztam egészen 13 éves koromig...aztán meg jött egy váltás és csak nőttem és nőttem volt hogy egy nyár alatt 10 centit is....így lettem 180 centi 85 kilóval...ez így belegondolva a magassághoz annyira nem is sok...kinézetre sem tűnik annak, de én nem vagyok megelégedve magammal....nem érzem magam szépnek és mindenképpen szeretnék legalább 15-20 kilót fogyni...Na hát természetesen tudom hogy ez nem megy egyik napról a másikra de azt is hogy nem lehetetlen...régebben próbáltam fogyni de sosem sikerült jelentősebb eredményeket elérnem...most viszont ez megváltozott...és igazán nagyon szeretnék végre én is olyan lány lenni aki bátran felveszi a bikinijét vagy egy rövidnadrágot és nem kell a hasa meg a combja miatt szégyenkeznie. Egészségügyi szempontból is valószínűleg jobb lenne egy 65-70 kiló a magasságomhoz mint a 85...de nem tudom hogy csináljam....a sport részét már kitaláltam...heti 3x futnék először csak keveset aztán mondjuk 2 hetente egyre többet...ezenkívül heti 3x egy órát jógáznék és lenne egy pihenőnapom...később nyáron a jógát felváltanám biciklizéssel vagy úszással csak most a suli miatt nem nagyon van időm az ilyesfajta sportokra....viszont az étkezés az ami igazán gondot okoz, mert mivel csak 15 éves vagyok így nem magamra főzök hanem anyumék a menzáról hoznak mindenféle levest,meg húst és tésztaféléket...napközben meg egy egy szendvicsen vagy valami müzliszeleten élek ami annyira nem egészséges...nagyon keveset iszok és annak is nagyrésze nem víz hanem tej vagy kóla és ez tudom hogy nagyon nem jó így, erről sürgősen próbálok leszokni...a másik óriási probléma a nassolás...anya mindig hoz ilyen csokikat meg csipszet és utánna mikor kinyitom a szekrényt akkor nagyon nehéz otthagyni azt a sok egészségtelen sz*rt...szerintetek hogyan kéne csinálnom az étkezést? És a sport az jó így? Tudnátok segíteni hogy hogyan is fogjak hozzá ehhez az egész fogyás dologhoz? Mostmár igazán elszántam magam és majdnem egy hónapja érlelődik bennem az elhatározás de most öltött bennem igazán testet ez a dolog...Kérlek segítsetek! 15/L

2017. febr. 11. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

abban teljesen igazad van, hogy többet kell innod. a kolát meg felejtsd el ilyen szempontból. váltsd fel vízre, teára, egészséges gyümölcslékre.

anyukád meg szerintem nem sértődne meg, ha azt mondanád, többet ne hozzon nasit neked. még örülne is, hogy nem kell erre a pénzt költeni. szóval ezt is könnyen meg lehet oldani.

a kajálós része tényleg nehezebb... ha nagyon elszánt vagy, bevállalhatod, hogy te fogsz főzni mondjuk egy héten 2x-3x, és akkor olyan étel kerül az asztalra, amiről tudod, hogy egészséges. vagy anyukádnak megmondod, hogy az édességre elköltött pénzt inkább adja neked, és te veszel rajta magadnak egészséges ételt (amit ehetsz reggelire, tízóraira, vacsira).

napközbe egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, fehér kennyérről nem olyan nehéz átváltani teljes kiörlésűre.

2017. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a gyümilé ugyanolyan rossz mint a kóla, csak víz legyen
2017. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de majd időnként megírod ide, hogy haladsz?:)
2017. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!