Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok éppen most volt felmérés tesiből és én 160 cm (már egy éve enyi vok többet nem nőttem) 63kg vagyok. Izomszázalékom 32% . Múltkor a súlyom felment a kelleténél ezer koplaltam csak reggel ettem jah 66 rol nyilvan lementem 60 ra de most megin elkeztem zabálni és láss csodát 64 vok már meginn!!! Most megint megakarom próbálni ezt a koplalásos módszert ismét de lenne értelme? Szerintetek ezzel letudok fogyni 50-45 kg ra? Érdemes lenne ? Ha tudtok ajánlani viszonylag gyors fogyást.. hánytatást azt nem mer atol roszul vok nyugi nem probaltam..Kérlek segicsetek nem azt akarom halgatni hogy feljlodo szervet vagy nyugi majd nyúlsz meg magasodsz nem !! En mar egy eve nem notem meg a menazeszem is megjott par honapja szval pls valami gyors fogyást!! Valaszotoka előre is koszi ! ♡

2017. febr. 13. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
semennyit
2017. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi de én fogyni szeretnek tanacsokat irjatok pls
2017. febr. 13. 21:38
 3/15 anonim válasza:
7%
Szia en tanacsot nem tudok adni en is szeretnek fogyni en is 12 éves vagyok de én 40kg es nem tudok fogyni
2017. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
izomszázalék 32%?:D te lány, a legtöbb ember ezzel az adatokkal úgy megirigyelne.. ne fogyj:D
2017. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Te minek akarsz fogyni? Én ha a 155cm-hez 40kg lennék tökéletesen meg lennék elégedve. És nem hiszem, hogy te alacsonyabb vagy mint én.

Kérdező! Neked az izomszázalékod tök jó, szerintem csak egyél rendesen és mozogj. Vagy koplalhatsz is, hogy elmondd magadról, hogy keményen fogyózol, de annak csak az lesz az eredménye, hogy a szervezeted bepánikol (mint ahogy most látod) és normális evés helyett sokkal többet akar enni

2017. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Legutolsó nagyonis igazad van mert koplalás után viszajott a kiló
2017. febr. 13. 22:11
 7/15 A kérdező kommentje:
Futni szoktam :D
2017. febr. 13. 22:12
 8/15 anonim válasza:
Pedig igenis azzal kell jönni, hogy a szervezeteknek ez mennyire káros.12 évesen koplalni,vagy drasztikus dietat csinálni óriási hiba.komoly egészségügyi problémáid lesznek. Mozogj sokat, sétálj fuss stb, és próbáld meg elhagyni a szénhidrátot, és a zsírokat.ne egyél kenyeret, fánkot, pizzát,cupákos zsíros húst, sok csokit cukrot stb.helyette egyel sok zöldség gyümölcs, fehérje tartalmú ételt. Sok sikert.
2017. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Legutolsó! Én nem szoktam csokit cukrot cupákos husokat enni pizzát csak ritkán! Általában futni szoktam de télen nem lehet
2017. febr. 14. 15:15
 10/15 anonim válasza:
Akkor Rubint Reka videó és nyomd nagyon hatásos, nekem bejott.
2017. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!