Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egyszer eszek délbe nem...

Napi egyszer eszek délbe nem kéne fogynom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok éhes dél körül eszem pl egy szelet bundás kenyér vagy két tojás vagy egy melegszenya tehát nem nagy mennyiséget és ezekkel elvagyok egésznap. Vagy hozzászokott volna a szervezetem? A másik dolog meg hiába hízok fogyok nem látszik rajtam 163cm vagyok és 63kilosan vagy 70 kilosan is ugyanugy nézek ki és ebbe az intervallumban mozgok évek óta ami valamilyen szempontból jó csak furcsa mert pl nyáron rengeteg édességet ettem napi 2-3 fánk plusz csokik mindenféle pék süti plusz napi háromszor ettem és mégse híztam 70 fölé de most hogy egyszer eszem és édességet nem, így is 67 kg vagyok. Nem sportolok. Nem vagyok kövér nyilván vékony se nincs rajtam narancsbőr(ami nekem is fura mert a 50 kilos lányokon is látom) kemény formás a fenekem igaz nem kicsi olyan brazilos de én igy szeretem magam. Másokon meg nagyon látszik már 3-4 kg fogyás vagy hízás rajtam meg ez a 7-8 kg szinte nem. Vagy esetleg lehet az hogy 7 évig úsztam általános suliba verseny szerűen és ott megalapozódott valami féle izom lrhet hülyeség nem értek hozzá.

2017. jan. 30. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom vagy kb. 17 eves.. Ilyenkor durva dolgokat toleral a szervezet. En anno betoltam napi egy csomag gumicukit. Meg sütike, fagyi, melegszendvics, chips es tarsai. Ma mar nem menne, de 17-25 evesen meg sok mindenkinek szuper az anyagcsereje, es nem hizik meg, ha nem is figyel oda.
2017. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó lesz az 23 nak is😅 de köszi a választ
2017. jan. 30. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
17-25 😉 vegülis benne vagy szorasban 😀
2017. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja es a narancsbör nem a köversegtöl lesz, hanem a helytelen taplalkozastol, vagy keves viztöl, sok kavetol.
2017. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ezt se tudtam köszi utolso igen valóban sokat iszok napi 2 -3 liter vagy tobb.
2017. jan. 30. 15:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj az utolso az első most nézem 😅 szóval köszi neked
2017. jan. 30. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:

A napi egy elégtelen kajától vélhetően belassult az anyagcseréd. Így nehéz fogyni, ha egyáltalán az a cél.


De mondjuk egészségesen létezni sem egyszerű ezzel a módszerrel, hosszú távon nem is lesz jó.

2017. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!