Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lesz vékonyabb a derekam?

Mitől lesz vékonyabb a derekam?

Figyelt kérdés
Kb. 67 cm (az sztem a koromhoz képest sok) 82-3 cm a csipőm (163-4 cm magas vagyok). 14 éves vagyok, szval annyira nem szeretnék diétázni (egyébként így is viszonylag egészségesen eszem), de tornázni szívesen tornázok (szoktam is fél órát naponta, de attól nem lesz vékonyabb a derekam) szval légyszíves olyasmiket írjatok ami sportolós! :) egyébként nem vagyok túl vékony, de a hasam lapos, szval nem nagyon tudom, hogy hogy lehetne rá fogyni, de mindegy :\ illetve az lenne a kérdésem, hogyha majd felnövök akkor lehetséges hogy vékonyabb lesz a derekam? Vagy hogy a csipőm lesz szélesebb, ezáltal úgy fog tűnni hogy vékonyabb a derekam? Előre is köszi a válaszokat :) 14\L

2017. febr. 16. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
hullahoppkarikázás, derékra oldalsó tornagyakorlatok (neten keress rá)
2017. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy es milyen magas? :)
2017. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszi :)

2. 163-4 cm magas vagyok, és 50 kg kb.

2017. febr. 17. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez reszben sajnos alkat kerdese is. En pl. H alkat vagyok, tehat kb. mint egy oszlop. Ha fogyok, csipöböl iszonyu gyorsan, hasbol/derekbol nehezen. Vannak akik tulsulyosak, de vekony a derekuk, nekik ilyen a genetikajuk.

Allitolag jok az oldalso izmokat erösitö gyakorlatok, nekem nem sokat ertek. Izmosabb letten, vekonyabb dereku nem. Amugy ha mellette nem vagy tulsulyos, nem csunya szerintem a egyenes H alak sem. Csak hat nincs homokora alakunk meg brazil fenekünk, ez van.

2017. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy az első válaszom miért lett lepontozva, saját tapasztalatot írtam le.


Évek óta hullahoppkarikázom, minimum 30 percet egy huzamba, megállás nélkül, a rekordom 80 perc volt.


Erről csak ennyit. És pl. 5 évvel ezelőtt szinte ez volt az egyetlen kemény mozgásom, mégis meg tudtam tartani a vékony derekamat ezzel.

2017. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Köszi! :)

1.\5. Neked is köszi, és nem én pontoztam le a válaszodat, mindjár felpontozom! ;)

2017. febr. 23. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!