Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok mit csináljak...

14 éves vagyok mit csináljak hogy a derekam és a csípőm vékonyabb legyen?

Figyelt kérdés

lécci ha tudtok küldjetek képet.

azért annyira nem vagyok dagadt de nagyon elégedetlen vagyok ezzel a két részemmel kérlek segítsetek.

előre is köszönöm:)


2011. aug. 19. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni a válasz! SPORTOLJ! Mindegy mit, csak sok futás vagy ugra-bugra legyen benne. Amúgy lány vagy, alapvető hogy szélesebb csípőd van, lányonként letérő.. A széles csípő a termékenység jele :D
2011. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Azt szokták mondani hogy nincs helyi zsírégetés, szóval ha fogyni akarsz bárhonnan kezdj el diétázni és csinálj valamilyen kardio edzést, például fuss, biciklizz, vagy ússz. Emellett egyél sok fehérjét, kevés szénhidrátot és zsírt, mert ezekben a sok a kalória és azt kerülnöd kell. Itt le van írva pár diéta testalkattól függően, olvasd végig: [link]
2011. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ok,köszönöm

am szeptembertől kezdek majd sportolni beiratkoztamXD

nem genetikailag széles a csípőm,hanem ha lefogynék akk vékonyabb lenne, régebben az volt de idén nyáron talán híztam..és azért zavar mert ha farmert veszek pólóval akkor nagyonlátszik...XD

2011. aug. 19. 10:30
 4/11 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, ne diétázz, sportolj, elsőnek a pont!
2011. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen diétázni nam nagyon szeretnék mert anya szerint is nekem még nem szabadXD
2011. aug. 19. 10:36
 6/11 anonim válasza:
100%

14 éves vagy, tehát még fejlődni/változni fogsz. A sport (persze), fontos, minden életkorban, de abból sincs szükséged a "kínzós", már kellemetlenül igénybe vevő változatra. Csinálj annyit, amennyi jól esik. Az viszont jó, ha naponta végzel valami gyakorlatot. Variáld a biciklizést, a sétát/túrát, akár az otthoni tornát (nem kell mindenért egy drága fitnessz-terembe járnod. Nagyon sokat tehetsz magadért a 4 falad között is, ráadásul még mások pillantásától/véleményétől sem kell tartanod.) Amit viszont tanácsolhatnék - a kajálással kapcsolatban - hogy semmit se' hagyj ki, később megbosszulhatja magát. Megzavarhatod a növekedési ütemedet, a menstruációs (még nem betonbiztos) ciklusodat, szóval úgy kompletten az egész szervezetedet. De pl. a krémes-habos csokitortát lecserélheted édes gyümölcsökre, a fehér kenyeret valami szolidabbra (egyébként csak hogy tudd: a "teljes kiőrlésű" cuccok sem olyan mindenhatóak, mint mondják sokan. Azok is pakolják rád a felesleget rendesen.) Lényeg, hogy a cukros üdítőket, édes sütiket, felfújt péksüteményeket én elhagynám, aztán szépen áttérnék az otthon "összetákolt", de így legalább ismert összetételű és házi készítésű dolgokra. Lehet, hogy ez nem pofonegyszerű megoldás, de hatásos, plusz a szervezetednek is meg tudod adni, amire - ebben a korban még - nagyon is szüksége van.

Szóval: csak lazán, okosan, de egészségesen. Amúgy a derekad-csípőd most még inkább "gyerekes", de 2 év múlva (ha normálisan csinálod a dolgaidat - írtam fenn - szépen formált tested lehet). Hidd el, nekem bevált.

2011. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló nagyon köszönöm:) ez sokat segít és hasznos tanáca:)

am csak azéert akarom h vékonyabb legyen mert szerintem így ruhában dagattnak látszom...és manapság elég bunkók az emberek...

hullahoppozni is elkezdtem remélem ez is segít XD

2011. aug. 19. 10:45
 8/11 anonim válasza:

:) Én vagyok az "utolsó válaszoló", örülök, ha segíthettem. A karika is jó, nagyon is, nekem is van/volt. A másik (a bunkó emberekről): akinek a véleménye fontos lehet számodra, az soha nem fog megbántani, ezt tudd. Aki meg bántani akar, miért kéne, hogy érdekeljen téged? :) Ilyen egyszerű! Ráadásul azt mondom (felnőttként), hogy akár másik kölyök, akár felnőtt megbánt egy 14 éves, "készülőben lévő" kis hölgyet, az süllyedjen mélyen a föld alá! :)

Szép napot Neked és bízz magadban! :)

2011. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) ez nagyon kedves:)

csak sajnos én az a fajta ember vagyok akit ha a külsejével bántanak azt nagyon érzékenyen veszem:):)

2011. aug. 19. 10:55
 10/11 anonim válasza:
Ha ennyi idősen egy szigorú diétát nem is, de annyit bevállalhatnál hogy egészségesen étkezel, és amiről tudod hogy egészségtelen és erősen hízlal azt elkerülöd. Sok diétában szerintem több tápanyag van mint egy 14 éves alap étkezésében, szóval attól nem fog a szervezeted hiányt szenvedni mert nem eszel nagyon zsíros/cukros ételeket.
2011. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!