Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma sok "szemetet" ettem mi...

Ha ma sok "szemetet" ettem mi legyen?

Figyelt kérdés

Ma ünnepeltünk és megettem kb 5 forntettis sütit, meg vagy 3-4 szelet egyéb házi süteményt...mit csináljak pl holnap? kicsit fogjam vissza magam?

hetente kb 3-4 alkalommal szoktam súlyzós edzést végezni plusz utána kb 20 perc ellipszis tréner.

ennyi kajálás után viccesen hangzik hogy formásodni szeretnék:D tehát a célom kb -1,2 kg, ha a továbbiakban megint tartom magam a normális étkezéshez + a sporthoz, akkor ez sikerülhet? vagy most tönkretettem az elmúlt hetek munkáját?


2010. máj. 8. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
1 nap nem a világ. ne ess kétségbe. csak próbáld alacsonyan tartani az ilyen napjaid számát.. mondjuk havonta 1-2 alkalom még nem vészes. többi nap meg tartsd magad a tervhez! :)
2010. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jééééééééééééééézusmária!
2010. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
huh! én meg tegnap megittam 5 sört, majd benyakaltam egy gyrost! Valahogy nem lettem dagadtabb reggelre. Néha belefér, csak tényleg néha legyen.
2010. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

attól is füg h mien tipusu súlyzós edzést végzel mert ezek általában tömeget növelnek


fusát úszás szerintem job ha fogyni akarsz..

bicikli görkori tánc..

2010. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt most csaj kérdi vagy pasi ? Mert nem m1...


Ha lány vagy akkor nem tudok mást mondani, minthogy ez igy alakult, ne ess pánikba, ma folytasd ugyanott ahol abbahagytad és próbáld meg ritkára szoritani az ilyen 'bűnözéseket'


Ha pasi vagy akkor viszont tudnod kell, hogy az izom növeléséhez sok kalória szükséges, ilyenkor szinte még jó is hogyha valami zsiros dolog kerül beléd, mert az izom attól is nő


Különben nemrégiben jelent meg egy új fogyókúra, melyet egy orvos fejlesztett ki, miszerint hétvégénként nem csak szabad, de kell is bűnözni ! Vicces, nem ? Az egész azon alapszik, hogy rendszeres mozgással, illetve jó diétával az ember akkor is fogyhat, hogyha hétvégén elengedi magát egy kicsit. Mivelhogy a tiltott kaja a tiltott gyümölcs pszichológiája szerint működik, minnél jobban kivánjunk annál jobban 'kinozzuk' vele magunkat és igy az anyagcsere olykor felmondhatja a szolgálatot. Ezért van az, hogy attól, hogy hétvégenként bűnözünk , attól az anyagcsere csak mégjobban működik és hétfőtől kezdve ha minden megy a megszokott kerékvágásban akkor a fogyás garantált. Ha érdekel a diéta akkor utánnanézhetsz te is, de gondolom nem érdekel téged az ilyen jellegű diéta, ha már 8 db sütiért ennyire kétségbe vagy esve :-D

2010. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. köszönöm a válaszokat, minden visszakerül a régi kerékvágásba remélhetőleg
2010. máj. 9. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:
22:27 dettó ;)
2010. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!