Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak, hogy atlagos...

Mennyit fogyjak, hogy atlagos testalkatom legyen?

Figyelt kérdés
20/L/160cm/94kg...mell 116cm, derék 102cm, csipo 118cm
2011. nov. 1. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
50-58 kg között kéne lenned ami 40kg fogyást jelent a derekadról és csípődről 30cm kéne fogynod
2011. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyit, amit írtak, kb. 40 kg-ot.

(azt megkérdezhetem, hogy hogy hogy 94 kg vagy 20 évesen?-csak az okai érdekelnek, mert elég sokan vannak ilyen túlsúlyban.. bocs, tényleg nem bántásként kérdezem!)

2011. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hormonalis problema, pajzsmirigy, rosszul beallitott gyogyszer hatasara elhiztam, es inkabb abbahagytam a kezeleset, nem is mentem vissza ahhoz a dokihoz tobbet..a kajalassal nincs problemam, nem eszek sokat, az anyagcserem is jo, napi 3x nagy WC, csak miota volt ez a endokrinologiai "baleset" azota sajnos igy nezek ki :(
2011. nov. 1. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Az anyagcserének és a nagywc számnak még mindig nincs köze egymáshoz!


Én sokat eszek, vékony vagyok - gyors anyagcsere, mégis csak 3 naponta járok kakilni.


Ismerősöm annyit eszik, mint én, duci - lassú anyagcsere, naponta 1-2x jár kakilni.

2011. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mostmár rendes kezelést fogsz kapni? Meg rendes gyógyszereket??

(csak mert úgy tűnik, hogy akkor ez a probléma talán le van tudva és új lendülettel szeretnéd felszámolni a testeden hagyott 'nyomokat'...! ? :)

2011. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy homeopatához jarok, aki mindenféle gyogyfuvet adott es azokat iszogatom, es sokkal jobb a kozerzetem, mer eredetileg 113kg voltam es 2honapja, hogy iszom a tejakat lett a sulyom 94kg..szoval a pajzsmirigy problema remelem, h ezzel kilove.
2011. nov. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!