Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltásban lenne szükség...

Életmódváltásban lenne szükségem motivációra. Segítenél?

Figyelt kérdés

Olyan bloggereket, facebook oldalakat/csoportkat, youtubereket keresek, akik motiválni tudnának a hétköznapokban. Eddig Kollyt ismerem, illetve az ő motivációs oldalát és fitt csoportját, de a ti kedvenceitek is érdekelnének.


(Mielőtt bárki nekem támad, hogy én magam kell hogy a saját motivációm legyek - vagyok is, de valahonnan kell erőt meríteni, és ismervén magamat, tudom, hogy nekem hatalmas kitartást adna, ha ilyen embereket követhetnék nyomon)



2017. febr. 19. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Celebek helyett én olyan oldalakat keresnék ahol sorstársak tudnak motiválni mert az sokkal reálisabb. Én régebben myfitnesspal-t olvasgattam és ott szereztem pár online "barátot", meg fórumot olvasgattam, az angolul van.

Én mint futó facebookon követek más futókat, olyanokat aki nem az elit, vagy profi sport élvonala de példaképnek bőven elég. A kaja téma bonyolultabb azt magamnak alakítom, erre nincs "receptem".

2017. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mocskos9 válasza:
2017. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!