Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rekongem paprikakrémről mik a...

Rekongem paprikakrémről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 16:34
 1/2 anonim válasza:
Hosszú keresés után beszereztem egy patikában. Az olvasottak szerint nagyon csíp, pláne, ha fóliával betekered magad...Nos, én megtettem, de nem éreztem különösebben semmilyen égető érzést annak ellenére, hogy sokat tornáztam, futottam. Lehetséges, hogy azért is, mert nincs különösebben sok zsír rajtam...176cm/56kg. De nem is azért próbáltam ki, hanem a bőröm miatt...sajnos gyorsan megnyúltam->striák...+kis narancsbőr. VISZONT! A héten infraszaunázás előtt bekentem magam(comb+popsi)és akkor aztán elkezdtemérezni a hatását...És láthatóan szebb lett a bőröm!! Egy alkalom után!!Így megérte, nekem...
2010. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is kipróbáltam azóta. Hát, csípni nekem sem csípett, egy kicsit mintha "melegített" volna viszont. Én is simábbnak érzem a bőröm, szóval azért már megérte. :)
2010. máj. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!