Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leveles tészta hízlal?

Leveles tészta hízlal?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 15:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Spenóttal töltve, nem édesen, szóval nem is ennék annyi plusz kalóriát mellé...
2017. febr. 26. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:
tulajdonkeppen nem hizlal ha nem eszed vele tele magad es nem leped at a napi kcal szinted.Ha sokat eszel belole hizlal mivel lisztbol all es tojasbol
2017. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a leveles tészta jó részt liszt, és vaj (vagy másmilyen hasonló zsiradék). Azt mondanám, hogy nagyon oda kell rá figyelni, hogy mennyi az annyi. Kalóriakereten belül maradva oké, de gyorsan elviszi a napi keretet esetleg más étkezés kárára, hiába nem édes a töltelék.

Szóval csak mértékkel, de eheted.

2017. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kalóriatöbblet hizlal. Ha belefér, OK. Ha éhes leszel tőle, rossz ötlet. Engem nem laktatna, így kerülöm, de másnak attól még remekül beválhat. Ahogy te eszed, úgy jobbak az esélyeid, persze ez nem ilyen egyszerű. Az összbevitel számít és kész, nem az, hogy konkrétan milyen tömény ételekből áll. Én világéletemben a tésztáknál jóval töményebb ételekkel tudtam fogyni, ha valamitől. Mert azok laktattak.
2017. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!