Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha éheztetem magamat kórházba...

Ha éheztetem magamat kórházba kerülhetek? A másik kérdésem pedig, hogy milyen fogyókúrát ajánlotok? Mi lehet az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Edzek is. 17éves vagyok 167centi es 70kilo /ez a hetes szám megöl/ kérlek segítsegek.

2017. márc. 1. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nincs értelme éhezni, sőt fogyózni sem. Lefogyhatsz pár kilót, de amint elkezdenél megint emberi kaját enni, több kilót tapsolnál vissza. Nagyon sok emberen láttam ezt a környezetemben. Gondolom nem tudnál életed végégig fogyós étrenden élni. Szerintem ne akarj hirtelen sokat fogyni. Több értelme van lassan, de biztosan. Pl. sport + egészségesebb táplálkozás.
2017. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan "fogyókúrát" amit be tudsz tartani a következő 30 évben. Ideális testsúly? Ahol 20-25% a testzsírszázalékod.

[link]

2017. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kórházba kerülhetsz, igen! Ne is tedd! Súlyos tápanyag hiány lép fel, szédülni kezdesz, rosszul leszel. Ez nem normális!

Én a paleo diétát javaslom, én ezzel fogytam 10 kilót 10 hét alatt és meg is tartottam. :)

Ha abból indulok ki, hogy én 170 cm-vel 65 kilósan tök jól érzem magam (nem vagyok pálcika, de a nőies idomaim megvannak), akkor szerintem neked olyan 62-3 bőven tök jó lenne! De ez attól is függ milyen az izom-zsír arányod

2017. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!