Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szóval hashajtó téma?

Szóval hashajtó téma?

Figyelt kérdés
egy csomó kérdést olvastam,a hashajtókrol.felmerült bennem hogy nem hiszem hogy senki nem csinálja,mindenki ellenzi de biztos van olyan aki már csinálta.szerintem ha 1-2-3 hétig csinálja valaki akkor attol még nem fog meghalni.van aki csinálta már és fogyott nem vagyok kiváncsi az oktatókra,és az elitélő válaszadókra
2010. máj. 10. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Az örök vitatéma :)


nade én most itt őszinte leszek veled. Én kipróbáltam. 8 hónapig szedtem Szűztea kapszulát. Az első két hónapban a belem ki.tam tőle, de végigcsináltam a 8 hónapot. Eredmény? 4 kiló minusz a 8 hónap alatt.


Mikor abbahagytam, 5 hónapon belül 6 kiló jött vissza!!! Pedig vigyáztam az étkezésre.


Azóta már okosabb vagyok. 6 után nem eszem, minden nap biciklizek, minden második nap futok is 40 percet. (Már lement 8 kiló. És így szeretnék "élni" a továbbiakban is, mert a sport nemcsak fogyást adott, hanem lendületet, jókedvet is) :) Próbáld ki!


A hashajtó baromira nem jó ötlet! Bele nem halsz, de nem is kellemes, viszont garantáltan nem lesz hatása!

2010. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én annyira szeretnék egyszer szorulást!!Nekem állandóan hasmenésem van, minden kaja után a budin végzem, pedig nem szedek semmit.És nem vagyok egy hejdevékony.Szóval szerintem sem ér semmit.
2010. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóval csak egyetértő és helyeslő válaszokat vársz, amik azt mondják, amit hallani akarsz?

Szerinted ha a fogyást ilyen egyszerűen meg lehetne oldani, akkor lennének kövér emberek?

Komolyan, nem ki értem a kérdést!!


De biztosan azt sem hallottad, hogy ha valakinek hasmenése van, pár nap után kórházba kerülhet, mert egyszerűen kiszárad.

Meg biztosan azt sem hallottad, hogy az egészség meg a halál között azért vannak fokozatok, mint pl. hogy saját magad teszed beteggé.


Csak azt nem értem, ha úgyis azonnal kiadod, minek eszed meg. Egy csomót spórolhatnál vele.

2010. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem, ha úgyis azonnal kiadod, minek eszed meg. Egy csomót spórolhatnál vele."


Ez talált:DD

2010. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én még hozzáfűznék. minimális(2kg) súlytöbbletemet szerettem volna leadni hashajtóval. amikor már nem volt bennem semmi,akkor is volt székelési ingerem,emiatt naponta sokszor mentem vécére és erőlködtem. néhány hét után vastag és végbélgyulladásom,valamint 7 cm végbélrepedésem lett. 2 műtéttel hozták helyre,és baromira fájt az operáció után. most több súlyfelesleg van rajtam,de nem próbálnám meg mégegyszer.
2010. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, teljesen igazuk van az előttem szólóknak. Én mályva teát ittam hónapokig, hasmenés, hascsikarás nagyon durván, volt, hogy el se mertem indulni otthonról, mert nem tudtam, mikor fog rámjönni... fáj a gyomrom is sokszor és a 10 kilós súlyfeleslegemből kb. 3 ment le, ami azóta vissza is ugrott. Szerintem ne várj erről pozitív tapasztalatokat. A bélbolyhokat is tönkreteszed teljesen a hashajtással.
2010. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez megint csak a lusta emberek egyik reménye:) ismertem 2 lányt aki ezzel akart fogyni. egy cégnél dolgoztunk. le is fogyott mindkettő. igaz, hogy fosósoknak neveztük őket mert állandóan a wc-n voltak (elég gusztustalan is volt ) löttyedt, összeesett lett mindkettő. tehát amikor azt hiszed ,hogy majd szép feszes tested lesz és mindenki megfordul utánad akkor tévedsz. ez volt két éve. most néztem meg őket iwiwen és jót röhögtem :) mindegyik visszahízott és még talán jobban is mint előtte. úgylátszik a fosatás nem ment tovább :) szóval ha ezzel akarsz fogyni vedd figyelembe azt hogy pár éven belül kövérebb leszel mint most. és ez biztos.
2010. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!

Én a Csala Zusza teát ittam. Hát, nem mondom hogy az annyira hashajó, de azért rendesen meggyorsította az anyagcserémet. 3 hónap alatt 3 kiló 6000 Ft-ért.

Nem híztam vissza... de sztem inkább csak azért, mert átváltottam egy hatékonyabb diétára, meg napi 1,5 órát bicikliztem. Most tornázok, és sokkal hatékonyabb mint amikor csak a teát ittam.

2010. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó régi téma, de hátha olvassa valaki. Szedtem már hashajtót fogyás céljából, körülbelül 4 napig bírtam, de nem ilyen teát meg homeobogyót, hanem receptre kiváltható viszonylag kemény gyógyszert, a nevét direkt nem mondom le. Ugyanazt a hatást értem el vele, mint akkor, amikor vírusos hasmenéses hányásos beteg voltam. Hirtelen hasmars, azt sem tudtam, hogy hányjak-e vagy wc-zzek, láz és izzadás, de közbe rázott a hideg, elkezdtek zsibbadni a lábaim és kézfejem, és kórházban kötöttem ki, mert már kezdtem kiszáradni. A tiszta víz is kijött belőlem 5 percen belül, vagy alul, vagy felül. Szóval én marhára nem ajánlom. Legalábbis erős hashajtóval tuti nem, az ilyen gyengébb dolgokat nem ismerem, nem próbáltam, de ezek után már nem is szeretném. 5 kiló ment le 4 nap alatt, 6 jött vissza miután hazajöttem a kórházból, ami nem olyan gáz, de ennyiért nem éri meg.
2011. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!