Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nem birok ilyen testel...

Én nem birok ilyen testel élni. Hogyan lehetnék vékony?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem vagyok kövér de azt is tudom, hogy azért nem ilyen "vastag" alkatú vagyok, hirtelen jött fel rám. Mindent megpróbáltam de nem találtam el soha azt az étkezési egyensúlyt ami jó lenne.

Mindig mondják hogy fogadjam el magamat, de én nem tudom, mert akárhányszor tükörbe nézek elbőgöm magam, még az utcán is ha látom valahol a tükörképem....

Én nem akarok anorexiás lenni, nem az a célom, hogy beteg legyek, csak fáj hogy nem igy kéne kinéznem. És hiába irjátok, hogy ne akarjak ennél jobban lefogyni, mert rossz lesz mikor már vékony vagy, ha már most rosszul vagyok magamtól.

57 kg -18 lány



2017. márc. 4. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne akarhatnál jobban kinézni?


Először is szakadj le a mélegről, vedd elő a centit! Comb,csípő, derék, mellkörméret, írd fel!


Aztán nézd át az étrended! Mi fölösleges? Hagyd el a nasit, cukros üdítőt (a 100% narancslé sajnos ide tartozik...), a gyorskaját. A szénhidrát-fehérje-zsír arányt is nézd, ne csak kalóriát. Sok zöldség, sok minőségi fehérje, kevés, lassan felszívódó szénhidrát.


És sportolj! Anélkül nem megy, és ha fogysz is, ugyanolyan plöttyedt és lehangoló lesz az eredmény. Fittnek lenni, az legyen a cél, ne a soványság!


Ha nekem 30 évesen sikerült, akkor te 18 évesen miért ne érhetnéd el álmaid alakját? Hajrá!

2017. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben járok én is.

Annyi különbséggel, hogy vannak jó és rossz napjaim. Van, hogy elégedett vagyok magammal, a következő pillanatban gyűlölöm a testem. Ez attól függ mennyit eszem, mozgok-e aznap.

Tudom, hogy mentálisan van a baj velem és veled is.

Olyan probléma ez, amin csak pszichológus segíthet, mert a probléma valami egészen másból fakad és azt kell helyre tenni először.

Én pontosan tudom, hogy honnan ered a folyamatos önutálatom és azoktól a démonoktól a legnehezebb megszabadulni.

2017. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, mennyire szeretnél lefogyni?
2017. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
167 és nem a kilók érdekelnek, hanem főleg hogy vékonyak legyenek a cobjaim
2017. márc. 4. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig mégis egy pszichológust javasolnék, mert ha egy normál/vékony testalkatú személy leír ilyet, mint te, az bizony beteg elme.


A vékony comb meg undorító, sportolj valamit, és formás lesz. Semmi szép nincs az androgün, női nemi jelleget nyomokban tartalmazó nőkben.

2017. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 167-57 arány teljesen jó. Ha nem tetszik, amit látsz, edzened kell.

Amúgy a vékony comb (különösen ha arra hajtasz, hogy középen ne érjen össze), erősen alkati kérdés. Ha a csípőd és a combízületeid nem úgy állnak, akkor a büdös életben nem lesz rés közötte, lefogyhatsz te 38 kilóra is.

Ráadásul ezen az égadta világon semmi nem múlik.


Én pl. aktív táncos vagyok, 160 centi és 44 kiló, és esélyem nincs rá, hogy rés legyen - nem mintha erre pályáznék, remekül elvagyok a vékonyan izmos-szálkás testemmel.

2017. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
inkább az van hogy lehetne de nagyon meghizatam. Felső testre nem is annyira de a lábamra nagyon és ez elég fura hatást kelt
2017. márc. 7. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha széles a medencecsontod, akkor a helyváltoztatáshoz mindig is lesznek erős vázizmaid. Ahhoz meg kötőszövet, stb. Erős medencecsont -> erős combok.
2018. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!