Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől híztam? Mennyit? Nagyon...

Ettől híztam? Mennyit? Nagyon elkeseredtem. Mit csinaljak ezek utan?

Figyelt kérdés
Tegnapi napon csaladi ünnepség volt es nagyon elszaladt a lo..kb 3000-3500 kcal-t vittem be..volt fondü,pogácsa,vörösboroskóla...nagyon el vagyok keseredve..Ma hogy folytassam tovább? Úgy gondoltam lénapot tartok ma...de ugye nem fog meg látszani? Vagy meg fog?
2017. márc. 5. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted egy nap alatt meg lehet hízni agyas?
2017. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Folytasd, ahogy eddig és kész. Elvileg feljöhetett egypár deka zsír, de az átlag többet számít, mint egy kirívó nap. Én ilyenkor simán tudok napokig automatikusan kevesebbet enni jó étrenden, így még csak plusz kalória sem lesz az egészből.


Ha néha lelkesen elmész sportolni, nem félsz, hogy lefogysz? Mert az meg a másik irányba viszi el a dolgot... Jó esetben egyensúlyban vagy, illetve teszel érte, ha mások a céljaid (többet, illetve kevesebbet eszel, mint amit elhasználsz). 1-1 ilyen napja jóformán mindenkinek van, ettől nem hízunk el.

2017. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hízhattál, esetleg nagyon keveset.
2017. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha ma lénapot tartok,vagy keveset eszek azzal kiegyensúlyozhatom?
2017. márc. 5. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ami kiegyensúlyozna téged az a Taügetoszról egy ugrás.
2017. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal sokkolnád a szervezeted. Folytasd amit eddig csináltál.
2017. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!