Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat vagy keveset eszek?

Sokat vagy keveset eszek?

Figyelt kérdés
Reggeli: 1-2 szelet tk kenyér felvàgottal kàvé tejjel édesitővel Ebéd:Menü (leves,màsodik) vacsora:egy csomag 450g zöldség pàrolva hozzà vmileyen husi.Ha nagyon éhes lennék fő étkezések közt 1-2 pufirizst megeszek de ez ritka.tovàbbà napi 40-50 perc közepes intenzitasu szobabiciklizés 130-150 es pulzussal napi 2-2,5 l mentesviz 162cm 25/n 92kg kalòriàt tudom hogy kellene szàmolnom de màr pròbàltam és nekem nemjött be az àllandò mérecskélés inkàbb probalok kevesebbet enni de ésszel hogy ne koplaljak sztetek ezzel igy van eselyem fogyni?
2017. márc. 7. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ebedrol nem tudni semmit,és elég baj h ilyen menuket eszel amiről fogalmad sincs miből mennyi van benne

Így h lehet belőni a napi kalóriát ha nem tudod mi van benne? Ezt nem értem

Egyébként ez koplalás szerintem

A levesben nincs sok kalória,másik fele nem tudjuk mi

Reggeli csak zsírból es szénhidrátbol áll

Zöldség csak szénhidrát (persze rost is )

Pufirizs szénhidrát

Az a hús az semmi

Szóval a lényeg a holdon van a feherje

2017. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kalóriát úgy számolsz hogy fölmész erre az oldalra és beírod... [link] vagy minden csomagolásnál megnézed hogy mennyi van benne, aztán leméred mennyit ettél, és kiszámolod magadnak. Én inkább úgy szoktam hogy lemérem külön a tányért aztán egyben és kivonom. a szendvicseket szét lehet szedni, vagy leméred egyben és saccra eldöntöd hogy a felvágott a súly egyharmada...

ha egyáltalán nem számolsz kalóriát sosem tudod belőni hogy hol vagy és hogy esetleg hol kéne lenned. mi lenne ha étkezési naplót vezetnél egy hétig és aztán utána kiszámolnád nagyjából mennyit is eszel? ez csak nem olyan nagy dolog. Neked szerintem olyan 1650 kcal körül kéne enned, bár az nyilván attól függ hogy azelőtt mennyit ettél amihez meg ugye mégiscsak ki kell számolni...

162 cm-vel 92 kg-ból elég könnyen le fogsz tudni fogyni, mert minél nehezebb vagy annál könnyebben mennek le a kilók egyébként ;) azt a szobabiciklizést minden egyes nap csinálod? a víz rendben van, bár én nem tudom hogy a puffasztott rizs mennyire lehet laktató vagy az ilyen előre csomagolt zöldségek, lehet kevés benne a kalória de hiába ha az egész csomagot meg kell enned egyszerre és utána is éhes vagy, akkor már inkább válassz egy táplálóbb kaját. az ebédről nem tudunk semmit, ami talán valami kiadósabb kaja lehetett, mert csak úgy bírod ki estig ezekkel a nyúlkajákkal. próbáld meg kettészedni az ebédet ha tudod, hogy csak levest eszel a másodikat majd később.

2017. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!