Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor indul be a fogyás?

Mikor indul be a fogyás?

Figyelt kérdés
5kg-t szeretnèk leadni,ezèrt nem kezdtem bele valami brutàl fogyòkùràba.Elhagytam a szènhidràtot ès a cukrot pròbàlom mellőzni.Egy hete nem ettem semmi kenyeret,tèsztàt,èdessègèt ès üdìtőket sem ittam.Ezenkìvül jòval kevesebbet eszem mint előtte.Igaz egy hèt mèg nem sok idő,de rààlltam a mèrlegre ès ugyanannyit mutat mint előtte.Nem vàrok csodàkra,de gondoltam pàr gramm azèrt lement...mègse.Kicsit elszomorìt.

#fogyás #mérleg #kg #semmi vàltozàs
2017. márc. 12. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs a leírás alapján, mit eszel, de még azt se, hogy mennyi szénhidrátot (hogy nem tudod, mi a szénhidrát, az látszik, de ez nem nagy infó)... Mégis így mit lehet mondani?


De egy hét tényleg nem sok idő, simán elfedheti a természetes testsúlyingadozás a legnagyobb reális fogyást is... Türelem.

Jó étrend, kalóriadeficit, némi mozgás, életmódváltás, tested jelzéseinek figyelése és egypár hét kitartás, s menni fog.

2017. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a módszerrel több kárt csinálsz, mint hasznot. Leépíted az izmaidat, és zsírt fogsz a helyükre visszaépíteni.
2017. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mstr95 válasza:

[link]


Ezen az oldalon kiszámolhatod, hogy az adottságaidhoz képest mennyi kaloriadeficitet kell létrehoznod, ahhoz hogy lefogyhass.

2017. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!