Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látszik, hogy fogytam?

Miért nem látszik, hogy fogytam?

Figyelt kérdés

Szeptemberben új munkahelyem lett, ahol nem ettem rendesen és egy hónap alatt fogytam 3-4 kg-t. Otthagytam azt a munkahelyet és január óta egy bevásárlóközpontban dolgozom árufeltöltőként. Nyáron voltam 88-90kg, pénteken mértem magam, most 80,5kg vagyok. Január óta szintén fogytam 4-5kg-t. Tehát nyár óta szűk 10 kiló lement de ez valamiért nem látszik és nem is érzem magamon. Egy nap háromszor szoktam enni és szerintem megvan a napi mozgásom is. 8-10 órát dolgozom egy nap, ebből fél óra szünetem van plusz pisiszünet. Heti 4 munkanapom van és minden nap elfáradok. Számtalanszor körbejárom a boltot, raklapokat húzok és pakolok, nehéz dobozokat emelgetek, végignézem a polctetőket és ehhez sokszor kell fel-le mászkálni a fellépőre, sokat kell guggolni stb. Tehát tényleg mozgásban vagyok egész nap. Nagyjából ugyanazokat eszem mint eddig, csak kevesebbet. Délelőtt pékárut (nem édes) vagy két zsemlét eszek valami kenhető sajttal. Vennék gyümölcsöt de azzal sajnos nem lakom jól, éhesen pedig nem tudok dolgozni és naponta annyi gyümölcs nem épp pénztárcakímélő. Délután 4 óra körül eszek itthon főtt ételt és később vacsorázok még valamit. Régebben amíg itthon voltam azért csipegettem még ezt-azt és nem sokat mozogtam.


Nem veszem magamon észre azt a mínusz 10 kilót és szerintem mások sem, legalábbis senki nem tett megjegyzést. Nem mértem sose a csípőszélességemet meg semmit, szerintem a ruháim is ugyanúgy állnak rajtam. Vajon miért nem vehető észre?


2017. márc. 13. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ennyit fogytal? Megbízható mérlegen mérted? Milyen magas vagy?

Én 95-ről fogyok, most tartok 83-nál, és már tele vagyok olyan ruhával, amit nem tudok hordani, mert úgy lóg rajtam. Bár az is igaz, hogy én elég alacsony vagyok, 160 centi. Biztos ez is számít, hogy mekkora magasságon oszlik el a súly!

Nem tudom, mennyi amugy a versenysulyod, de ha eleve nagyjából ennyi, akkor talán azert. De nem tudom, őszintén szólva nekem ez fura, hogy ennyi fogyás ne látszódjon egyaltalan...

2017. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi fogyásnak látszania kellene.


Nem másik mérlegen méred magad és a két mérleg közt van nagy eltérés?

2017. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!