Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 7 napos léböjt kúrát próbált...

A 7 napos léböjt kúrát próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én tegnap kezdtem a méregtelenítés miatt de a fogyás is szerepet játszik a dologban, főként vizet iszom és hozzá napi 2 almát eszem mert az elveszi az éhség érzetem tegnap is edzettem fél órát (felülés, ugráló kötél percenkénti váltásban) illetve voltunk hegyet mászni is én multivitamint iszom pezsitabletásat és napi 2000mg c vitamint.Ma is edzettem 30 percet és már iszonyat éhes vagyok mert ma még nem ettem. A léböjt után diétával és sport+zöld tea kapszulával folytatom szerintetek így sikeresen le tudok adni 1 hónap alatt 6kg-t? 163 cm és 71.2 kiló vagyok...
2017. márc. 14. 10:25
1 2
 1/20 anonim válasza:
59%
Múlt héten csináltam végig a dr. Steinberger léböjt kúráját, és 4,5 kg lement, nem kellett éheznem, nézz utána.
2017. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
2-es: te ezert penzt adsz????
2017. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1.-es arra voltam kíváncsi hogy ki csinálta végig és nem arra hogy ki az aki ellene van anélkül hogy próbálta volna... A zöld tea kapszula nem át verés hiszen félévente szoktam szedni 1 hónapig diéta és mozgás nélkül is simán le tudtam adni vele 3-4 kg-t... A léböjt kúrát pedig orvosi javaslatra kezdtem el egy hasnyálmirigy gyulladás és egy epe hólyag kivétel után 7 hónappal a szülés után... Nem tudom miért de a műtő orvosom azt mondja hogy ez jót fog tenni a 2 naponta jelentkező görcsök is elmúlnak akkor hinni akarok neki...
2017. márc. 14. 11:12
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom milyen orvosod van és hol lőtte a diplomáját, de kizárólag akut hasnyálmirigygyulladás IDEJÉN kell megvonni a szilárd táplálékot. Azon kívül egy epe- és hasnyálmirigy beteg szigorúan diétázik (gyakori, kis étkezések, szigorúan alacsony zsírtartalommal), de semmiképpen sem koplal!


Már önmagában epekőre hajlamosít a hirtelen és eszetlen éhezéssel elért fogyás... az üres béltraktus akár ronthatja is a betegségedet.


Tehát a léböjtös marhaságodat felejtsd el, hanem egy alacsonyabb zsírtartalmú, kímélő étrendet kell összeállítanod sport mellett. Ez rajtad múlik, hogy mit bírsz és mit nem.


Amúgy a kérdésedre válaszolva, jó sok vizet elveszítesz a kiürülő glikogénraktárak miatt, valamennyi izommal és zsírral együtt. Többet is, mint hat kilót. De ezt normális és ésszerű fogyásnak nem nevezném, valószínűleg tartós sem lesz.

2017. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Ez butaság amit teszel. Tönkre teszed az egész gyomrodat, majd iszonyat éhséggel újra felszeded azt a pár kg-t amit leadtál.


Ez a mozgás amit leírtál energiát kíván. ha nincs energiád össze esel.


Szerintem a legjobb diéta:

reggeli: egy vajas zsemle

ebéd egy 600kalória tartalmú bármilyen ebéd.

vacsora: egy kis szelet kenyér, felvágottal vagy sajttal mellé sok nyars zöldség


napközben 2 liter folyadék, és egy gyümölcs.


Ezzel nem fogsz éhezni, nem léped túl a napi 1000-1200 kalóriát , hosszútávon fogysz, és beáll a szervezeted a kevesebb étel fogyasztásra, így vissza sem fogod szedni.

2017. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nekem a diéta maximum 2 nap tovább nem tudom betartani sehogy a kalóriaszámlálás meg amúgy sem megy a kenyértől csak éhes leszek a zsemlétől szintúgy most pl szuperül vagyok. A gyomor gyorsan szűkül és ezt akarom kihasználni. tisztában vagyok vele hogy valamennyi vissza fog jönni de most elsősorban a szervezetem kitisztítása a cél pajzsmirigy alulmüködésem van emiatt az emésztésem csapnivaló. Eddig nem tapasztaltam hátrányt de még van 5 napom hátra. Egyébként sok jót hallottam róla ezért kértem személyes tapasztalatokat... egyébként a túl súly károsabb mint az 1 hét koplalás... alaposan utána olvastam a témának és sok pozitívumot olvastam. Ahogy látom itt mindenki csak a hátrányait tudja...

[link]

2017. márc. 14. 12:37
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj, hogy akárhány ember leírja, pontos tényekkel és adatokkal alátámasztva, te akkor is csak a magad véleményét hajtogatod és mint egy bolond, ismételgeted, hogy de ez neked mennyire szuper jó.

Én is próbáltam ezt a hülyeséget, igaz, nem szándékosan, de ha már elkezdtem, kibírtam. A gyomrom már magát kezdte el felemészteni, mert nem jutott táplálékhoz. Az emésztésem belassult. A sok gyümölcstől úgy éreztem, cukorrá meg savvá változom. Folyton éhes voltam, de étvágyam már nem volt, ránézni se tudtam a kajára, mikor utána először ettem normálisan, pár falat után szinte szét akartam szakadni, nem csak a gyomrom, az egész nyelőcsövem iszonyatosan fájt. Állandó rossz közérzet, fejfájás, émelygés, gyengeség, a munkámat alig tudtam elvégezni, mindenkivel ingerült voltam.


Nyilván lement a hasamból valamennyi, de ezzel a módszerrel nem értem el semmit, amit később az egészséges, rendszeres étkezéssel és mozgással.

Pezsgőtablettákkal pedig nem lehet pótolni annyi vitamint, amennyire a szervezetednek szüksége van, nem beszélve az ásványi anyagokról, nyomelemekről, vagy pl. fehérje, zsír, ilyen JELENTÉKTELEN kis apróságok, amik mondjuk az életben maradáshoz kellenek...


Bizonygathatod itt nekünk, hogy neked most mennyire jó, de attól még hülyeség, amit csinálsz, és rá fogsz bacni. Ha már kiírtad ide a kérdést, akkor vagy fogadd meg az okosabbak tanácsát, vagy pedig maradj csöndben és böjtölj, amíg ki nem múlsz.

Nekünk nem érdekünk, hogy te jobban legyél, egyedül neked... magadra gondolj, a saját jövődre.


+ 1 hónap alatt 6 kg semmilyen módszerrel nem jó. Túl gyors, nem egészséges, és nem is hatékony. Mi értelme úgy fogyni, hogy kif*sol mindent meg kiszáradsz, és egy lógó bőrű, csoffadt-szottyadt bőröscsirke leszel?

Gondolkodj már.

2017. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha nem bírsz semmilyen diétát betartani akkor nem csoda, ha kivan az emésztésed... Akkor nyugodtan éhezz, koplalj, méregteleníts, úgysem fogsz menni semmire.


Haragudhatsz a válaszadókra, de szerintem a többség (és én is) pontosan tudjuk mi az a túlsúly és bezabálási kényszer, és szeretnénk, ha az X kapszula lezabálná rólunk a pizzát meg a fornettit, de sajnos nem így van. Ha beteg vagy, akkor pláne figyelned kéne...

2017. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

"Én tegnap kezdtem a méregtelenítés miatt "


Neked ami a méregtelenítéshez kell az az egészséges máj és vesék. Minden más bullshit. Ha csak folyadékot iszol, azzal semmit sem teszel a tényleges méregtelenítés érdekében.

2017. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es hogy a fa*zomba lehet véletlenül léböjt kúrázni? illetve mennyi ideig csináltad,és pontosan hogyan? Mindennek van kockázata,ahogy ennek is. De azért én gyors kaját egyáltalán nem eszek amúgy sem sok zöldséget gyümölcsöt és inkább a csirkét részesítem előnyben szóval nem étkezem egészségtelenül és mégis hízok... a bőröm meg nem lesz csoffadt meg ráncos mert edzek minden nap átlagosan 45 percet töltök 1 nap testedzéssel... A véleményed köszönöm és el is fogadom próbáltad nem jött be ez tök oké is és nincs is ezzel semmi baj.De az hogy mást lehülyézel mert annyira beképzelt vagy és annyira okosnak képzeled magad az azért durva...egyébként ez még semmi ahhoz képest hogy a kórházban 3 napig nem ehetem nem ihattam valószínűleg az orvosok is hülyék mert a 4.-edik naptól már ihattam és a 7-ediktől ehettem. Ezzel ellentétben most iszok is eszek is valamennyit és az ember 3 hetet simán ki bír ha egy falat se megy le a torkán és elég vízhez jut, és itt ez véletlenül sem áll fent de tudod mit? Te ezt biztos jobban tudod meg "okosabb vagy"...

9.-es

köszi a választ próbálkozom de kell valami amitől kicsit jobban leszek most már nem is vagyok éhes és több energiám van természetesen amint tapasztalok valami negatívat az éhségen kívül azonnal abba hagyom.

2017. márc. 14. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!