Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban olyan sokat számít...

Valóban olyan sokat számít fogyás szempontjából a kávé elhagyása?

Figyelt kérdés

Kb. 2 dl-s bögrében szoktam naponta 2-t inni. A fele kávé, a fele tej, általában 3 kiskanál cukor és valamennyi tejszínhab. Most, hogy letettem a cigit, a kávét se kívánom annyira (bár valamivel fáradékonyabb is vagyok), ezért úgy gondolom, hogy viszonylag könnyen le tudnék mondani a kávéról is (jelenleg 4 napja nem ittam).

Ez a fogyókúrámra tényleg nagyon jó hatással lesz?


2017. márc. 23. 15:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem a kávé elhagyása számít -bár van olyan diéta, ami a kávézást is tiltja- hanem a cukor és a tejszínhab. Ha napi 1-2 kávét megiszol és kihagyod belőle ezt a kettőt, esetleg tejet is kevesebbet teszel bele, azzal viszont sokat dobsz a fogyókúrán. Valamilyen természetes édesítővel pótolhatod a cukrot, ha anélkül nem tudod meginni.
2017. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kávénak anyagcsere gyorsító hatása van, a cukor meg a tejszín viszont tényleg nem jó. Én mióta megtanultam zabtejet készíteni azt öntök bele. (Egy egész bögre zabtej nálam 10kcal mert jól le redukáltam) Még teszek egy kis édesítőt és finom. Ne hagyd el semmiképp, csak próbáldd csökkenteni a kalóriatartalmát
2017. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kávé a gond, hanem a cukor ès a tejszínhab. Önmagàban a kàvè, kis mandulatejjel pl, semmiben ben befolyàsolja a fogyàst.
2017. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A három kiskanál cukor a fő probléma. Anélkül nyugodtan. (Nem, napi két deci tej a kávéban semmi problémát nem okoz.)
2017. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam pont, hogy a kávé indította be a fogýast.Mondjuk én nem bírnám cukorral inni.Egy kis tejet öntök bele csak vagy ha nincs akkor feketén.
2017. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!