Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoktatok inni? Ha igen,...

Szoktatok inni? Ha igen, éreztek bűntudatot miatta? Lemozogjátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éreztek bűntudatot ha piáltok?

Mennyiszer isztok, illetve mennyi alkoholt fogyasztotok?

Röviditalt, vagy inkább fröccs, vagy bor?


A máj glikogén mennyi idő alatt "töltődik" fel?



2017. márc. 23. 23:42
 1/6 A kérdező kommentje:
(Dolgozó embereket kérdeznék)
2017. márc. 23. 23:43
 2/6 anonim ***** válasza:

nem,ha éreznék akkor nem innék.

de ahogy öregszem egyre kevesebbet.

és nem mozgomle,inkább kipisilem.

2017. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétvégente szoktam. Általában vagy sört és pálinkát vagy bort. Nem mozgom le és nincs bűntudatom mert nekem például az alkohol elveszi az étvágyam.
2017. márc. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában hetente minimum egyszer iszogatunk a haverokkal, ha kicsit elszalad a ló, akkor szoktam érezni némi bűntudatot, főleg mert ilyenkor nasizom is rendesen az alkohol mellett. De egyébként 1-2 pohár bor vagy sör után azért nem szoktam a kardomba dőlni. A hét többi részében normálisan eszem és sokat mozgok, szóval akkora gondot nem okoz ez az egyszeri kilengés, külön emiatt nem szoktam további megszorításokat beiktatni.

Rövidet ritkán iszom, sör vagy bor szokott lenni általában.

2017. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel az alkoholfogyasztásom kb. heti egyszer egy pohár bor vacsora után, nem érzem fontosnak az extra törődést emiatt...
2017. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Immunis vagyok az evés vagy ivás miatti bűntudatra...

De nagyon kevés sejtmérget veszek magamhoz. Pár havonta iszom 3-4 centilitert, de sörből néha egy decit is.

A fröccsöt nem értem, a bor eleve túl híg, minek még vizezni? Inkább a töményeket szeretem, kivéve a tokajit s nyáron néha sört.

A máj glikogénhoz nem értek, de ilyen ritka esetben nem is érdekel. A ketonoktermelődése egy időre leállt, azt tudom, de a szervezet elég hamar feldolgozza a pici alkoholt, amit kap és utána megy minden a maga útján.

Nem éhezem meg az ivástól, sőt, fogyás szempontjából eléggé mindegy.

2017. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!