Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma palacsinta lesz itthon,...

Timido kérdése:

Ma palacsinta lesz itthon, mennyit ehetek belőle? Napi 1200 kalóriát szoktam enni.

Figyelt kérdés

nem reggelizek, és levest sem eszek majd, csak palacsintát, hogy minél kevesebb legyen a kalóriabevitel :)

meg persze sok víz.

Mennyi az amit nyugodt lelkiismerettel megehetek? kakaós palacsinta lesz.


2010. máj. 12. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggelizni KÖTELEZŐ! Egyél egy jó sok zöldséggel telepakolt, teljes kiőrlésű lisztből egy szendvicset, tízóraizz egy almát! Én a helyedben ennék levest is, meg 1-2-3 palacsintát, aztán egy laza pihegés után sétálj egy órácskát erősebb tempóban, vagy ha van még időd tornázz egyet vagy bringázz, vacsorára meg egyél sovány húsit, zöldséggel-gyümölccsel nyugodtan! Nem szabad étkezést kihagyni, inkább tornázd le a bűnözést! Mellesleg ha ebédig kiéhezteted magad, 10 palacsinta alatt meg sem fogsz állni és olyan bűntudatod lesz, mint ide Lacháza! :)
2010. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Muszáj reggelizni, levesből egyél bőven. Palacsintából max. 2 db. Utána normálisan vacsora.


Gondolom, nem eszel minden nap palacsintát. Ha netán ma túl is léped az 1200 kalóriát, de általában betartod, nem lesz baj.


Bár az igazat megvallva szerintem az 1200 kalória nagyon kevés. Ha abbahagyod a diétát, villámgyorsan visszahízol mindent, már 1500 kalóriától is, ami szintén kevés.

2010. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha egyszer diétázol akkor bírd ki. Nincs palacsinta.
2010. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csináljátok zabkorpából, fehérliszt helyett. én leturmixolom a zabkorpát és abból csinálom. de abból is max 3-at eszek csak.és a töltelékbe cukor heyett édesítőt teszek.
2010. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább vizsgáld felül a diétádat: napi 5-6 × keveset kajálni, min 1500-1600 kcal + SPORT
2010. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nahh csak megettem aznap 4 palacsintát :)) meg gulyáslevest. habzsi-dőzsi volt. :)) akkor 63 kiló voltam, ma reggel 62. Ez azt jelenti, hogy jól csinálom a diétám? :)
2010. máj. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!