Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki mondja már el nekem...

Valaki mondja már el nekem hogy mégis hogy a büdös fenében nem fogyok?

Figyelt kérdés

1 hónapja minden nap 1200 kcalt eszem, és hétköznap ( hétfő kedd szerda csütörtök ) 3/4 1 órát kondizok és NEM fogyok. Mármint azok a rohadt kilók NEM mennek...Kezd igen elkapni az ideg ettől.

Oké hogy én már érzem magamon meg minden de mi a büdös fenéért nem megy akkor meg a kiló??????

21/l


2017. márc. 31. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha érzed magadon és a centik is mennek, akkor fogysz, a mérleg ne érdekeljen.

1 hónap amúgy nem olyan sok idő, a testsúly pedig változik. Nem extrém, ha nem látsz a mérlegen változást.

2017. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én pl MINDIG ugy fogyok, hogy 1 hónapig semmi, aztan napok alatt leugrik 2-3 kiló. A mérlegelés ilyen szempontból nem jó. Sokkal fontosabb a centikre figyelni, de szerintem az is teljesen normális, hogy 1 hónap alatt még nem történt óriási változás. Talán nálad is az lesz, hogy majd hirtelen indul meg. A túlsúly mértékétől is függ, bár nekem sok volt, mégis lassan indult el. Mikor beindult akkor nagyon pörgött lefelé, aztán beálltam erre a fent említett tendenciára. Kitartás! Ha tisztességesen csinálod, létezhetetlen, hogy ne történjen változás :) csak türelem :)

26/n

2017. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani de ha kondizol akkor gyarapszik az izmod ergo az izom nehezebb mint a zsír ezért nem mutat a mérleg kevesebbet. Vagy rossz a mérleg.
2017. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert egy full hülye vagy, nem ckalt kell számolni hanem azt hogy milyen makrotápanyagot tartalmaz egy egy kaja, a szénhidrátot csökkenteni kell a fehérjét emelni és kardio ennyi
2017. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ckal?

Az micsoda? Nem kcal véletlen?

2017. márc. 31. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez gáz, azert mozgoj hogy jól essen, és ne azert hogy plusszban hergeld magad... plusz stressz...
2017. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kondizol bizonyára növesztettél egy kis izmot és tudtommal az nehezebb mint a zsír. Nem az a lényeg hogy hány kilo vagy hanem hogy ennek hány százaléka zsír, meg izom.Szoval inkább ne nézegesd a merleget szerintem.Amúgy sem azt látják hány kiló vagy , hanem hogy hogy nézel ki/csinosodtal\hiztal\fogytal stb...
2017. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki ez a 44%-os se ggfej, és honnan ette ide a penész? Ebben a témakörben eddig nem volt ilyen tahó...
2017. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tukor szamit nem a kilogramm. Annyian fogynak sok kg-ot ,izombol is hogy hiaba konnyuek attol meg szebbek nem lettek. Ha kondizol akkor akar nehezebb is lehetsz. En fel evente allok merlegre kb. A tulorkep,es kozerzet szamit. A kg csak egy statisztikai adat..
2017. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Lehet én vagyok a tahó de nektek fingotok sincs hogy müködik a testetek... én jól nézek ki ti meg dagadtak vagytok és még hülyék is
2017. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!