Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megmondjam neki a véleményemet...

Megmondjam neki a véleményemet, bármennyire is fáj neki?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm most fog kapni egy drága futógépet.

Ettől várja a nagy csodát, a fogyást-100kg felett van és édességfüggő.

Már kifogásokat keres, hogy jaj unni fogja, mert olyan helyen lesz, ahol nem lehet tévézni, meg különben is csak heti 20 percet fog futni, mert túlhajszolni magát az egészségtelen-megenni egy üveg nutellát az persze nem...

Én komolyan nem értem az ilyen embereket, utálja a zöldségek ízét-hogy nem lehet szeretni-, mindenféle torna dvd-től várja a fogyást, diétás csokit, zsírmentes gumicukrot töm magába, azt hiszi az nem hízlal, holott tele van adalékanyaggal.

Ha találkozunk, mindig vesz nasit, többfajtát, gyakran már csak arra hasznalja fel az ilyen alkalmakat, hogy ilyeneket ehessen-szülei tiltják.

Az aggódást már felváltotta nálam aaz idegesség, mert minden adott neki, és mégis "rinyál".

Már utaltam rá, hogy "szedje össze magát", utálok ilyet mondani, akkor sírt.

Ti mit tennétek vele? Mit mondanátok neki?


2010. máj. 12. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább semmit nem mondanék neki,csak ha kikéri a véleményem.Ne foglalkozz vele,ha szóba hozza válts témát.Aki nem akar fogyni,az nem is fog,hiába kényszerítik.Ezt neki kell akarni és agyban eldönteni,mert anélkül úgysem megy.
2010. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ezt bírom a munkahelyemen is, mindenki a más dolgával foglalkozik a sajátja helyett!
2010. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mivel gyerekkori barátnő, ezért kérem a tanácsot, és nem hasonlítanám össze munkatársi viszonnyal.


Elsőnek: köszi, igazad van!:)

2010. máj. 12. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

17:02

Én meg azt bírom, hogy néhány ember kötekedik ismeretlenül, mert így éli ki magát...tuskó.


Kérdező, nekem is volt egy ilyen kaliberű barátném, ennek az egésznek a hátulütője ugye az, hogy Téged terhel a marhaságaival és az egészsége romlik.

Az én barátnőm sajnos csak egy elhízásból adódó betegség után ébredt rá helytelen életvitelére. Szerintem ne találkozz vele egy ideig, mert csak Rád telepszik.

2010. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Zsírmentes gumicukor... ez jó :D :D :D Egyen simán kristálycukrot, abban sincs zsír! :D :D :D A futógép árából inkább venne még nutellát, az legalább boldogítja arra a kevés időre ami még hátra van!


Nekem az a szakmám, hogy lefogyasszam az embereket és egészséges életmódra tanítsam őket, de ők jönnek hozzám és nem fordítva!!! Aki nem akar változtatni, azzal nem kell foglalkozni. Ne foglalkozz vele és kész. Mond, hogy ne rinyáljon, mert az az igazság, hogy egy gyenge sz@r akinek nulla kitartása és akaratereje van! Ez az bármennyire is fáj.

2010. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17.02-t senki nem kérte, hogy foglalkozzon más (pl. a kérdező) bajával. Nem is értem, mit keres itt.
2010. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én semmi sértőt nem mondanék,csak ennyit: Te tényleg mindig kövér akarsz maradni? Mert így nem fogsz lefogyni,ha nem határozod el magad és csak kifogásokat keresel.

Lehetséges reakciók: -szinte biztos,hogy sírni fog mert tudja hogy igazad van.

-utálni fog téged,mert tudja hogy igazad van

-fejbekúr valamivel,mert tudja hogy igazad van

Ezután: vagy átgondolja,és beismeri hogy dagadt,majd elkezdi a diétát és a sportot,leadja a feleslegét és megköszöni neked

Vagy azt mondja magában,hogy milyen köcsög vagy és megzabál egy zacsko gumicukrot bánatában. Esetleg hozzád sem szól többet,nehogy megint szembesitsd az igazsággal.



Ezeket saját tapasztalatból irtam,én is voltam kövér bár nem volt ekkora súlyfeleslegem,de az ilyne szempontból most mindegy is:)

2010. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsó-ez jó volt:))


Kiderült, hogy már egy másik barátnője "beszólt" neki, azaz elmondta a véleményét, mert megint kesergett az életén-ti. milyen rossz is neki.

Eléggé kiborult, de felajánlottam neki, hogy míg nem lesz meg a gép, járjunk el együtt kocogni:)

2010. máj. 16. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!