Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális az, hogy ilyenkor...

Normális az, hogy ilyenkor nincs székletem?

Figyelt kérdés
3-4 napja nem ettem mást csak zöldségeket, gyümölcsöket, semmi mást. Szóval olyan 3 napja nincs székletem. Nem hiszem, hogy lelassult volna az anyagcserém, hiszen elég sűrűn eszek valamilyen zöldséget, gyümölcsöt és minden nap tornázom 1 órát. Szóval mindent feltud használni vagy hogy van ez?
2010. máj. 12. 17:46
 1/10 anonim válasza:

Húú...ez nem normális, de lehet h még hozzá kell szoknia a szervezetednek az új életmódhoz! ;)

Felhasználni fel tud mindent ami jó,de hozzá volt szokva valószínűleg, h eddig nem ilyen nyers kajákon éltél...

2010. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg vegyek be 1-2 szem hashajtót?
2010. máj. 12. 17:53
 3/10 anonim válasza:
50%

A hashajtó lehet, hogy kicsit drasztikus lenne, hogy csak most álltál át az új étrendre. Inkább igyál rostos levet, vagy egy kis szilvalekvár is segíthet.

Minden tiszteletem a tiéd, hogy képes vagy ilyen étrendre! Nekem ez nem megy. :(

2010. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem étrend, hanem egy b@romság! A zöldségekben gyümölcsökben szinte csak víz van, ezért nem mész vécére! Kéne rost ,zabpehely, barnarizs, meg semmi fehérjét nem eszel, a tested éli fel a glikogént az izmokból, a zsírhoz meg ragaszkodik! Amit csinálsz, ezt hívják koplalásnak!!!
2010. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
zöldség és gyümölcs csak? az utolsónak igaza van, semmi rost, semmi fehérje, semmi zsiradék....ez egy szar étrend
2010. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Alapból nem eszek húst, szóval azt amúgy sem ennék. Sosem éhezem. Ha van energiám tornára akkor miért lenne olyan rossz étrend? Sose volt még ilyen kirobbanó energiám. Csak az zavar, hogy nincs székletem....
2010. máj. 12. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor csináld. Tudod az elég nagy baj ha nincs széklet, és elég komoly összefüggés van aközött, hogy valaki sz@rul táplálkozik, és aközött, hogy van széklete, még ha neked ez a nyilvánvaló tény nem is egyértelmű...


Nem értesz a táplálkozáshoz, nem baj, de elmondtam neked, hogy miért nem jó, ez éhezés, nincs elegendő fehérje bevitel, nincs rendes szénhidrát, nincsenek többszörösen telítettlen zsírsavak! Te meg kötözködsz, hogy de ez így jó neked. Akkor csináld, csak ne adj már munkát azzal, hogy kéred a válaszokat!


Aztán majd ha bélcsavarodást kapsz, és/vagy leáll a bélműködésed amibe simán bele is lehet halni, akkor majd megyünk tapsolni hozzá!

2010. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na de ezeket bírom, mikor aki ért hozzá megmondja mi a gond, de nemm ő ragaszkodik ahhoz , hogy ez így tökéletes.. :) na az ilyen embereken próbáljon meg valaki segíteni.
2010. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hálátlan és köszönöm, hogy segíteni próbáltok! Csak például mi a helyzet a vegetáriánusokkal? Ismerek olyat, aki úgy vega, hogy halat, tojást, sajtot, tejet sem eszik. Szóval akkor ő is inkább zöldség, gyümölcs. És mivel nekik ez az életvitelük, gondolom azért van székletük, mert hát azért évekig......és ezért ne értem.
2010. máj. 12. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

20.55 te komolyan ennyire buta vagy??? A vega eszik ZABPELYHET, RIZST, TÉSZTÁT, KENYERET (fehéret, vagy teljeskiőrlésűt, attól függ mennyire érdekli) Magyarul ESZIK RENDES SZÉNHIDRÁTOKAT!!! Székleted a sok rosttól lesz, ami az összetett szénhidrátokkal jár együtt általában! A gyümölcsökben cukrok vannak, ezek egyszerű szénhidrátok!

A vega eszik például 1000 féle sajtot is! Eszik szóját, eszik bulátát, meg ezerféle dolgot! Eszik tojást is általában, mert az nem hús. A tojásfehérje az egyik legjobb fehérje forrás! Hidd el, ha valaki nem divatból vega és nem csak mondja, hanem úgy is él, annak nagyon gyorsan meg kell tanulnia, hogy mi mindent KELL megennie ahhoz, hogy ne legyenek hiánybetegségei az állati fehérjék miatt.

Te nem vega vagy, hanem nádirigó... zőccség és gyümőcs, ez nem vega... de te komolyan nem vágod?

2010. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!