Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos, gyors és drasztikus...

Hatásos, gyors és drasztikus diétát keresek, tapasztalatokat várok?

Figyelt kérdés
5 hónapja dietazok, orvosi utasitasra. Betartok mindent, de sajnos 2 hónapja áll a mérleg. Úgyhogy ez a mostani dietam max. súlymegtartásra való. Így arra gondoltam bekemenyitek egy fogyokoruval, amivel 6 kilót akarok leadni, majd újból 160 grammoznék, mivel azzal elvileg nem hizok. Tudtok módszert? Nagyon köszönöm!
2017. ápr. 5. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézz utána hogy a mindennapos étkezéseid energia,tápérték stb tartalma mennyi. Nézz utána a munkavégzésed és napi elfoglaltságod kb mennyi bevitelt igényel.

Ezen értéket ne haladja meg az napi étkezés. Ha minden stimmel átlag 1hét múlva már ismét csökkenhet a testsúly.

Ha rosszul érzed magad,teljesítmény problémáid vannak hagyd abba és változtasd meg az étrendet...közben konzultálj az említett orvosoddal.

2017. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem...Tisztában vagy ugye azzal hogy a diéta nem feltétlenül azonos a fogyókúrával...?!?
2017. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze. De én úgy gondolom, 160 ch mellett kellett is volna fogynom, nemcsak vercukrot stabilizálni. 5 kiló lement, de többre van szükség. Unok már számolni basszus! Először szénhidrát utána kalória majd fehérjét is kellett! Egész nap címkét olvasok. :( egyszerűbb, kevésbé tudományos fogyi?
2017. ápr. 5. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos ez a nem tudományos hanem tudatos...:(

Nincsen sajnos "varázsige" fogyás...

2017. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kalóriadeficit eredményez fogyást, muszály kalóriát számolgatnod, ha biztosan akarod követni a fogyásod.
2017. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!