Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Coca-Cola Zero hízlal vagy sem?

Coca-Cola Zero hízlal vagy sem?

Figyelt kérdés
Valaki ezt mondja, valaki azt... Értem én, hogy nem egészséges. Azt is látom, hogy szinte semmi a kalóriatartalma. DE! Vannak, akik azt mondják ezekről a dolgokról, hogy az édesítők miatt igen. Mi az igazság akkor?

2017. ápr. 7. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Cukor nincs benne az teny.De még karosabb mint a sima Cola,mivel a cukrot mint ahogx mondtad edesitokk helyettesitik.Rengeteg szart beletesznek es sajnos csak atveres,hogy megfogja az emberek fulet a "null kalorias!!" fenét..inkabb igyal gyumolcslevet:)
2017. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem de átveri a szervezetedet, ugyanúgy termeli az inzulint mint ha cukrot ennél, amitől éhesebb leszel, és hízásra késztet.
2017. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Paleo étrendet választottam, semmi olyan dolgot nem eszem/iszom amiben cukor/szénhidrát van, ha eszem is, akkor nem pékárú, tészta, hanem inkább zöldség, gomba, de kisebb mennyiségben.
2017. ápr. 7. 23:08
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a "hízásra kényszerítés" akkor is bekövetkezik, ha a bevitt kalóriamennyiségem alatt vagyok + mozgás?
2017. ápr. 8. 00:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, javítok: Javasolt kalóriamennyiség alatt*
2017. ápr. 8. 00:03
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Paleo étrend + Coke zéró, jó'van, az ősember is dobozos kólával csapatta...
2017. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Coke Zero vs sima cukros Coca Cola


https://www.youtube.com/watch?v=b_P0D54MLio

2017. ápr. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Én cola függő vagyok. Amikor elkezdtem kalória számolással életmódot változtatni, és elkezdtem konditerembe járni a cola zeroról nem mondtam el. napi fél litert simán megiszok. 1 év alatt 26 kilót fogytam. A colától tuti nem híztam, és a napi 1600-1700 kalóriakeretem megvolt mindig. Ha sokat edzettem, akkor növelhettem a kalóriabevitelemet.
2017. ápr. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind1, hogy ha deficitbe vagy iszol-e kólát vagy sem, ez nem befolyásolja a fogyást szinte semennyit, az meg hogy én heti 2 üveg kólát megiszom biztos rohadt egészségtelen az amúgy totál egészséges étrendem és mozgásom mellett. Egy havi kóla adagomba nincs annyi "szemét édesítő" mint amennyi szemetet egy átlag magyar egy nap alatt megeszik:felvágott, csoki/cukrok, gyors kaja, finomított fehérlisztes szarok stb. Erről ennyit. Igyad nyugodtan, egyébként kb 38 kilót fogytam 1 éven belül és napi szinten ittam light cola-t, mert szeretem az ízét és az éhségemet is csökkentette egy fél-1 órára, ha még volt annyi idő a kajámig, de már éhes voltam.
2017. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kezdtem kicsit berezelni a Zero és a light colatól, mert 82 kg vagyok jelenleg és még mindig nem az igazi a testzsír százalékom (látni, hogy van rajtam felesleg). Erős 120 kg-ról fogytam le egy évvel ezelőtt 78 kg-ra, 4 kg jött vissza normális étkezéssel, semmi mozgással. Kis szünet után 70 kg jelenleg a célom, de 3 hét alatt 1 kg-ot sem fogytam sem híztam, pedig elég intenzív, szinte egész napos mozgást végeztem. Így kezdtem a colara fogni a dolgokat, de lehet, hogy majd később fog beindulni a fogyás?
2017. ápr. 8. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!