Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megmondanatok hogy fogyott le...

Megmondanatok hogy fogyott le az a srac az esti Fokuszbol, mert csak a riport veget lattam?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


keresd ki az adást és nézd meg

2010. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem láttam az adást, de nekem ezt a változást sikerült eszközölnöm alig több, mint egy év alatt... És ha hiszed ha nem, semmi csodaszer nincs, bárki meg tudja csinálni... Vagyis van csodaszer... úgy hívják AKARATERŐ :)


[link]

2010. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es hany kilo csodaszert vettel be?Bocs,nem akartalak megserteni de szerintem elsore masnak is ez jutna eszebe.Egyebkent en 95 kg.vagyok,no es kisgyerekem van.Nem igazan lenne idom mostanaban konditerembe jarni,viszont van egy szobabiciklim,esetleg kedves utolso ha tudnal egy par tanacsot adni.L-carnitin milyen esetben hatasos?
2010. máj. 13. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:

15.22 látod-látod itt van a baj mindenkivel!!! Hogy rögtön csodaszerekért kiáltotok! Próbáltál már grammra pontosan enni? Kiszámolni a fehérjét, szénhidrátot és zsírt? Pontosan 3 óránként enni? Próbáltál már másfél évig csak roston csirkemellet, párolt zöldségeket, gyümölcsöt és fehérjeturmixos zabkását enni minden nap? Próbáltál még emellé minden nap 60 percet aerobozni (séta,bringa,futás) és minden másnap súlyzóst edzést csinálni? Nem enni soha semmi édességet, nem inni csak vizet?

Próbáld meg... mondtam, csodák nincsenek... erre te rögtön a csodaszert kérdezed :D Az L-carnitin sem ér semmit, ha azt csinálod amit írtam akkor semmi nem kell... Minden ami azt ígéri, hogy le fogsz fogyni, csak parasztvakítás, amit írtam működik... ez a szakmám :)


Edző

2010. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nincs idő konditeremre... nem baj, akkor elég a napi egy óra bringa, meg a mit a kajálásról írtam... Bőven elég :) És hát a lényeg amit már mondtam: AKARATERŐ
2010. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
baromi kellemes életed lehetett...a sportolásnak és az egészséges életmódnak nem erről kell szólnia
2010. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18.41 ezt mindenki döntse el maga :) Nagyon jól megvagyok köszönöm szépen. Én úgy döntöttem, hogy egy gramm szemetet sem fogok megenni, nálam így működik. Nem gondolom, hogy egészségesebb az a táplálkozás amikor eszik az ember finomított cukrokat is, vagy telített zsírokat... Bármilyen kicsi is a mennyiség, ezek nem egészségesek, és nem kellenek. Inkább az van, hogy az emberek nem tudnak lemondani a sz@r kajákról, a chipsekről, nutelláról, csokiról, ilyen-olyan félkész kajákról és gyorséttermekről. Emiatt van az a buta tévhit, hogy az számít kiegyensúlyozottnak, ha néha az ember ezeket is megeszi... Ez hülyeség, a kutyámat sem etetem néha csokival, mert az jó neki, és a kocsimba sem öntök vizes benzint, vagy rossz minőségű olajat, "fő a változatosság" címén. A szervezetünket nem érdeklik az ízek, az csak az agyunknak érdekes, mert a jó íz örömérzetet okoz. A szervezetnek egy a fontos, hogy mindenből a legjobb minőségűt kapja. Legjobb fehérje, legjobb szénhidrát, legjobb zsír, vitaminok, ásványi anyagok. Ha ezt biztosítani lehet 5 féle kajából, akkor jó és kész... Lehet, hogy ez másoknak aszkétizmus, én jól érzem magam így, nem gondolom, hogy néha kéne chips-et, vagy csokit, vagy bármilyen sz@rságot ennem...
2010. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig keves az az edzo aki nem fujja fel magat valamivel!Tisztelet a kivetelnek!Egyebkent nem tul egyoldalu az az etkezes amit leirtal?Megkapja a szervezet a szukseges tapanyagokat?
2010. máj. 14. 16:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja,bocsi de maga a kep nem gyoz meg hogy te vagy mind a ketton,csak azert mert egyforma a ket also...
2010. máj. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!