Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene lefogynom? (A...

Mennyit kellene lefogynom? (A többit lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.Egy 25 éves lány vagyok.Van egy kis súly problémám. 152 cm vagyok és 60 kg. Mennyit kellene leadnom?És,hogyan?

Az iskolai védőnő azt, mondta,hogy a 42 kg lenne az ideális súly a méretemhez képes. Én ezt túl kevésnek tartom.Szerintetek is kevés?


Egyébként focizok rendszeresen már 3-4 éve. De az sem segít.

Kérlek segítsetek.


-Egy elkeseredett lány.


2010. máj. 13. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A fogyás a kajáláson múlik, a mozgás csak plusz. Picike vagy, így aztán a 60 tényleg sok, de nem hiszem, hogy 48-50 alá kéne menned. Főleg ha a lábaid és a feneked izmos... a 3-4 év focitól sanszosan az.

Ha mozogsz rendszeresen, akkor csak egy jó étrendet kell összerakni, azt viszont érdemes pontosan grammra, mert mint mondtam picike vagy :) Ekkora termetnél pár száz kalória ide-oda és elmarad az eredmény. Szóval egy tökéletes étrend... én garantálni csak így tudok eredményt, minden más csak próbálkozás.


Edző

2010. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés. Unokahúgom is pont 42 kg és 154 cm.. Alacsony, de bazi jó alakja van.
2010. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne a kilókat, hanem a tükröt nézd! Én 182 cm-s férfi vagyok. Mielőtt nem sportoltam, 91 kg voltam és eléggé hájfejű. Elkezdtem fél éve gyúrni, kaján nem változtattam, még többet is ettem, de nem szedtem semmit. Azóta sokan megjegyezték, láthatóan sportosabbnak nézek ki. Pedig most 94 kg vagyok. Azért, mert az izom nehezebb, mint a zsír. Ha viszont modell alkatra vágysz, akkor sajnos nem elég a mozgás, étrenden is változtatnod kell.
2010. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
182 vagyok én is, és szintén 91 kiló. Viszont full szálkás... Na ezért nem ér semmit az idióta BMI, amivel itt vagdalkoznak több százan :)
2010. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én 163magas és 64kg vagyok, de szerintem arányos(olyan homokóra) de hamarosan 60 leszek, az alá én nem megyek, nem fogok tetszeni a páromnak! :-)

szerintem fogyj olyan 8-10 kg-t és jó lesz!

Persze ezt könnyű mondani! Én karácsony előtt Béres Alexandra súlykontroll programjával fogytam 1 hónap alatt 4 kg-t és most is ezt választom! Nagyon logikus, pontos étrendet ír! [link]

szerintem is izmos lehetsz egyébként, úgyhogy az étrendeden kell változtatni

2010. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nagyon sokat segítetteket.

Az utolsó hozzászólónak nagyon köszönöm az oldalt.Megpróbálom betartani.:)

2010. máj. 14. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem eleg csupan a mozgas, az etkezes is fontos szerepet jatszik.Ha pl. napi 500kcal-val eszel kevesebbet mint eddig maris sikerul lefogynod.A 42 kilo a normalis, de nalad a 40kilo az idealis,vagyis akkor fogsz igazan csinos lenni.
2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50-52 kiló a normális és ideális a magasságodhoz, 42 kg, pláne 25 évesen az anorexia, nem hogy 40...
2010. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!