Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt le lehet fogyni...

3 hét alatt le lehet fogyni 3-5kg-ot?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Milyen diétával, mozgással egyéb trükkökkel?
2010. máj. 13. 18:13
 1/2 anonim válasza:

Szia!


persze le ehet ha az ember odafigyel és nem úgy csinálja hogy egyszerre kis idő alatt sokat lefogyni, mert azoknak az a vége, hogy húú dejó lefogytam azt utána képes az ember visszahízni ill. többet felszedni mint amit azelőtt leadott


a 3hét alatt a 3-5kg optimális:)


Napi 5 étkezés! ezt ajánlom úgy hogy az étkezések között legyen ,min2 óra max 4 óra külömbség


reggeli legyen olyan ami elindítja jól asz emésztést, pl.: joghurt barnakenyér puffasztott rizs stb.

tízórai valami gyümölcs vagy egy fél szeletke kenyér párizsivel

Ebéd az legyen kicsitt bőségesebb mint a reggeli de ne sok:D Gondolok én arra pl.: ami a főételből neked anno egy tányér volt azt most legyen 3/4 tányér és egyél utána még v.mi kis apróságot(de nen nasi)

uzsi itt is v.mi gyümi vagy könnyen emlészthető kevés kaja

Vacsi: 6előtt legyen meg és 6után semmit se egyél! itt mint egy koldus alig eszel és azok közül is amit a legkonyebben emészthetőek



Folyadék legyen bőséges! Cukrozott lötyöket felejsd el!


Reggel eg kis mozgás legyen! én azt hallottam hogy sokkal hatásosabb fogyá szempontjából ha reggeli előtt futsz mert akkor a szervezet egész nap jobban fogja égetni a zsírt


és a rostos 100% os gyümölcslevek nagyon jók mert a rost felgyorsítja az emésztést


remélem tudtam v.mit segíteni:)

2010. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Simán!

Az első válaszoló szinte mindent nagyon jól leírt.

Én 3 hét alatt fogytam le 3,5 kilót.


Rájöttem,hogy nagyon fontos a rendszeres mozgás.Mindig azt mondtam,hogy jajj nekem erre nincs időm,de azt a 2 órát amit a gép előtt töltenék elmegyek például bicilizni.

Például,eljártam kangoora,de mivel itt a jó idő eljárok a barátaimmal futni,focizni,de amit a legjobban szeretek tollasozni.Érdemes néha napján tollasversenyt "rendezni" mert akkor nyerni akarok és mindig kiizzadok.De nagyon jó dolog,a trambulin,ugrókötél és a szobabicikli/bicikli használata.

Az ennivalóról annyi,hogy bizony kevesebbet ettem.

Reggelire tejet ittam.Volt valami fogyókúrás porom amit,a Rossmanban lehet kapni.Azt ittam reggelire.

Tízórait rendesen ettem,és ha megkívánod a nasit akkor azt csak is délelőtt fogyassz és ha lehet diétásat.De ha sárgarépát eszel szerintem az simán pótolja a csokit.{Diétás milka csoki stb.}

Délután három órátol,már csak vizet fogyasztottam.Vagy azt a diétás port,vagy gyümölcsöt ha nagyon megéheztem.


Remélem tudtam valamennyit segíteni,én így csináltam. Az első hét elég nehéz volt.


13/L

2010. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!