Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek szokott falásrohama...

Akiknek szokott falásrohama lenni: hogyan nem költitek el a fizetésetek egy nagy részét, hányadát kajára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akiknek falásrohama szokott lenni (akár anorexiás, akár bulimiás, akár evési zavaros): hogyan nem költitek el a fizetésetek nagy százalékát kajára?


Hol dolgoztok? Mekkora a fizetésetek?


Nekem az a problémám, hogy mostanság / régebben elég sok pénzt költöttem el kajára..

pl. 3000-4000-et el tudok szórni...


Ti hogyan osztjátok be a fizetéseteket? Illetve otthon laktok, vagy van lakótársatok?

(ui.: nem kérnék beszólós kommenteket, hogy ez egészségtelen, meg stb...) Diák vagyok.


23/l



2017. ápr. 17. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem falok, de évtizedek óta sokat eszem. Nem kerül sokba, még szerintem nekem egészségesen sem. Ételválasztás kérdése.

350 forintból 5 kiló főtt rizst tudnék kreálni (én csak ilyen vizesen tudom csinálni, de amúgyis ez tetszik), ami egy nagyevőnek sem apró adag, persze a jóllakáshoz más is kellhet. A zöldség, zsír sem drága (kókuszzsírt eszem, de ugye, az nem megy kilószámra s elég tömény). 6-700 forint fél kiló földimogyoró, s azzal szinte akármeddig elvagyok az adott napon belül (normál evés mellett, de akkor is. rengeteg ideig nassolható. s az is tömény, márpedig a kalóriaigényem duplájának bevitele után én már nehezen eszem).

2017. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!