Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírból vagy izomból fogytam?

Zsírból vagy izomból fogytam?

Figyelt kérdés
2 hete fogyózom diétával mozgás nélkül.Ma reggel megmértem magamat és 4 kilót fogytam le.Lehetséges,hogy zsírból fogytam? Most megnéztem és észrevettem,hogy az egyik farmernadrágomon az övet már jobban megkell húzni különben lecsúszik rólam és a hasam is kisebb lett. Ezek szerint zsírból fogyhattam? Tudom,hogy sok ilyen kérdés volt! Amiket ettem:rizs,barna kenyér,pulyka/csirke sonka/mell. Emellett sok vizet és szűz teát ittam. kb 3 liter csapvizet iszok naponta.

2017. ápr. 19. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Víz+glikogén+zsír+izom. Ezekből fogytál. Gyanítom, túl nagy a kalóriadeficit. Túl gyors ez a tempó,hacsak nem vagy extrém túlsúlyos.
2017. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és 91 kg voltam most vagyok 87. Akkor eddig rendben van minden? Azt kihagytam,hogy napiszinten eszek sajtot és joghurtot. Valamin változtassak? A mozgás nehéz lenne suli mellett.
2017. ápr. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!