Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 12 napig nem eszek semmit...

Ha 12 napig nem eszek semmit akkor mennyit fogyok? (izomból , zsírból stb. ) Nem akarom csinálni mert tudom hogy hülyeség csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam, nem tudom, de sok mindentől függ.Én úgy fogytam 12 nap alatt 4 kilót hogy ettem és mozogtam.plusz 13 kilóm volt.
2014. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12napig nem eszel, akkor valszeg meghalsz.
2014. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor vizsgaidoszakok voltak meg szerelmi banatom volt akkor napokig alig ettem (tenleg nagyon minimalisan ettem) es ment le belolem rendesen (ugy kb 2-3 kilo alig egy het alatt).

De ilyenkor veszelyes ezt csinalni, egy az hogy tonkreteszed a gyomrod, ketto hogy csak izombol fogysz(attol a zsir meg ottmarad)... es a masik hogy nagyon konnyen visszahizod utana.

2014. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

12 nap, 0 tápanyag? Hmm... valószínűleg a mentő fog elvinni.

Ne így akarj fogyni! Egyébként meg sok mindentől függ, pl. tesi adottságoktól is.

2014. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem halna bele, ha egészséges és van fölöslege s izma, de azért kemény stressz lenne a testének.

Biztos vagyok benne, hogy ezt nem lehet megmondani. Nem is mindenki fogyna ugyanannyit s nem ugyanabból. Egy izmosabb, magasabb embernél eleve több a kalóriaigény, s ott a sok szép energiapazarló izom, amit le lehet építeni egy ilyen vészhelyzetben... Akinek csak minimális alapizomzata van, de hája inkább, ott a test logikusan gondolkodva a zsírraktárakhoz nyúl, nem az alapvető működéshez szükséges izomzatot bontja le. A zsírraktárnak igazából az a feladata, hogy éhezéskor energiát biztosítson, csak a már említett erőforrásigényes extra izomzat bekavar (ja és fehérje is kell a testnek, ezért is fogy az izom, valahonnan szereznie kell).

Aki koplal, az egy idő után elveszti a hája zömét, ennyit tudok állítani, de hogy 12 nap alatt mi történik, azt nem tudhatom.

Én egyszer 11 napig szinte semmit nem ettem (nem jószántamból), akkor 4 kilót fogytam, valószínűleg izomból is, mert zsírból ez sok lenne, hiába volt feleslegem. Vissza is jött hamar, de én örültem, hogy van mit ennem :D

Embere is válogatja, hogy mi történik... Nyilván. A párom, legalábbis régebben, nagyon érzékenyen reagált a kalóriabevitelre, ha kicsit többet evett, azonnal hízott, ha kihagyott 1-1 étkezést, fogyott. Én pedig stagnáltam bármivel, amire képes voltam kényszer nélkül, pedig elég kísérletező kedvű voltam igen fiatalon :)

2014. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A testvérem 10 napig nem evett semmit, csak juharszirupos löttyöt.Nem volt semmi baja...sőt.aztmondta hogy jobban érzi magát.És heti 3 szor aerobikozni ment. Nem tudom fogyott e.Én nem láttam semmi változást.De ha én csinálnám ezt biztos lenne hatalmas változás...csontra fogynék.
2014. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!