Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az a "water fasting"?

Milyen az a "water fasting"?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, szerintetek ha csinálom 20 napig lehet jelentős fogyás?

2017. ápr. 22. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy nem eszel semmit, csak vizet iszol.


20 napig ezt nem lehet megcsinálni. De igazából max egy napot javaslom, annál többet nem, az csak káros, mint hasznos.

2017. ápr. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vízböjt, azaz csak vizet iszol, és nem eszel.

20 nap az már erősen túlzás, egyszerű halandó nem valószínű, hogy meg tudja csinálni. Én csak egy napot szerettem volna, ittam a vizet rendületlenül, de délután 6 órára már annyira rosszul voltam (fejfájás, gyengeség, koncentrációzavar), hogy úgy döntöttem, feladom, és teleettem magam.

Valahol 7 napos ajánlásról olvastam, de szerintem már a 3 nap is rendkívüli akaraterőt igényel (persze saját tapasztalatom alapján, biztosan vannak olyan csodalények, akik kibírják). Ez idő alatt sok pihenés, alvás ajánlott, és minimális fizikai igénybevétel. Ez is bizonyos betegségek ellen lenne hivatott, ha egészséges vagy, csak fogyni szeretnél, sokkal célszerűbb az időszakos böjt, a léböjt vagy szimplán egy jobb étrend.

2017. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

en 3. napnál tartok eddig a masodik nap volt a leg nehezebb 10et terveztem vagy 14et ha kibirom odaig a lenyeg hogy mindig legyen valami amivel le tudod kotni magad es akkor nem lesz bajod, a youtubeon van egy srac aki 35 napig birta nemreg hagyta abba

en azert csinalom mert 90+ vagyok es az elmult evekben semmit nem mozogtam csak otthon doglottem egy honappal ez elottig mikor elkezdtem edzeni aztan jott ez az otletem ez persze nem azt jelenti hogy ha letelt a 10 vagy 14 nap hogy utanna megint lustulas van csak kivancsi vagyok milyen eros az akarat erom

2018. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi,tudom, elég régi a kérdés, de az eddig érkezett első két válasz nagy baromság. A water fastingot 5+ napra javasolják, mivel az első 2 nap csak szenvedni fogsz, utána meg nem is érzel éhséget, sőt, sokkal jobban fogod magad érezni, mint előtte. Sokszor csináltam már, a max 28 nap volt. Az elején napi 1 kilót is ledobhatsz, de a végére ez csökken. Elég egyszerű, és olcsó dolog is ez, de könnyen a rabjává lehet válni.
2019. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!