Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 154 cm vagyok hozzá 61 kg és lány vagyok. Eléggé sokallom, fogynom kéne. A lábam nagyon vaskos a belső combomon érzem a zsírt de ha befeszítem akkor izmos elöl és hátul is., a vádlim is izmos. De mégis vékonyítani szeretném,tudom hogy nincs lokális zsírégetés. A méreteim 85-65-85 (mell-csípő-derék) szeretnék életmódot váltani és fogyni és csak azután izmosodni. Ha kellene kép a testemről hogy véleményt tudjatok mondani és segíteni ezügyben, akkor írjatok, kanos embereknek nem válaszolok, megy a tiltás.
2017. ápr. 23. 22:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A labam hatalmas, a hasamon az a zsir meg a honaljamnal aza kis zsirocska :D a karom is nagyon nagy, nem tulzok
2017. ápr. 24. 21:58
 12/16 A kérdező kommentje:
Allandoan mondjak hogy milyen kover vagyok belenezek a tukorbe es valtozni szeretnek nem miattuk, miattam.
2017. ápr. 24. 21:59
 13/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér.Én is 14 vagyok,154cm és 54kg és mégis nagyobb a hasam.Jó alakod van nyugi,nem kell fogynod.Úgy vagy jól ahogy vagy.De ha zavar,akkor ne nassolj,étkezz egészségesen és sportolj valamit.
2017. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elég sötét kép, de egyáltalán nem vagy kövér, nem tudom, ki frusztrál téged ezzel.

Egyél normálisan, sok zöldség, délelőtt gyümölcs, felejtsd el a péksütiket, cukros üdítőket, csokikat, rágcsákat. Egyél rendszeresen, egy nap többször, kisebb adagokat! És mozogj, sportolj.

2017. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
akkor sem vagy kövér. kellően izmos pont jó. ha lefogynál 10 kilót kockahasad lenne a kép alapján. Mondom ne fogyj le jobban szerintem. Gondolom nem a kocka has a cél.
2017. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem tetszik a kockahas 😀 Koszonom a valaszokat !! 😊
2017. ápr. 26. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!