Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Picit fogyni szeretnék meg...

Picit fogyni szeretnék meg feszesíteni. Vagy hagyjam későbbre?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok (tudom...már rosszul kezdődik).165 cm vagyok és 55 kg(húsvétkor felszedtem 1 kg-t).A combjaimat szeretném főleg,de tudom,hogy nincs helyi zsírégetés.

2-3 kg-ot szeretnék fogyni max.


Nyárig vagy sulikezdésig szeretném ledobni ezt a pici felesleget.


Elég válogatós vagyok,de szeretnék valami egészségesebb étrendet.

A zöldségeket,gyümölcsöket csak simán szeretem enni.Máshogy egyiket sem eszem meg(pl.főtt répa)


Hogyan tudnám ledobni azt a pár kilót ?Ha szoba biciklizem és ugrókötelezem (+jó étrend ),akkor leadhatom azt a pár kg ?

Vagy hogy kéne csinálnom ?

+Feszesítés :Hogyan kéne csinálnom ?Mennyi idő kéne hozzá hozzá ?


Tudom,hogy még fejlődésben vagyok,de nagyon zavar az a pár kg (főleg a combomon).Szégyenlem magam a fürdőkben is,főleg hogy közben látom a sok szép vékony lányt.

Nemsokára gimi és nem szeretnék így elmenni,főleg hogy lehet hogy úszás is lesz.


14l


A segítséget nagyon köszönöm !



2017. ápr. 24. 16:40
 1/6 anonim válasza:

Szia. A sport és a jó étrend együtt a megoldás. Ugrókötél, szobabicikli jó de én még a futást ajánlanám, az a legjobb fogyasztó..legalábbis nekem az nagyon bevált. A szobabicikli egyfajta feszesítést is jelent, mivel ott a combod és a feneked is dolgozik.

Ha ezeket tartod szeptemberig, akkor garantált a fogyás.

Nem baj, ha ilyen fiatal vagy, soha nem kora elkezdeni!:)

2017. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ! :)

Minden nap 1-1 óra ugrókötél meg bicikli.Vagy 2 óra kéne ?

+Étrendet is megpróbálok keríteni vagy csinálni !

2017. ápr. 24. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz ez a súly nem sok. Ne akarj már csontváz lenni 14 évesen. Énkép zavarod van szerintem.
2017. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz képest a testsúlyod szuper. Ne ess abba a hibába, hogy kínozod magad. Ezt tartsd meg, és legyél vele nagyon boldog. Ne akarj más lenni, mint aki vagy. Egyél rendesen, sportolj sokat. Akármennyit is sportolsz azt nem lehet túlzásba vinni...és ne úgy mérd, hogy ha egy óra kevés, akkor legyen két óra. Legyen, amennyi jól esik..sok sikert.
2017. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Tudom,hogy arányos a súly,de a combomon van felesleg(meg egy picit a hasamon is) és ez eléggé zavar.A combom nem feszes szóval plötyi egy picit.Ezen szeretnék javítani,meg igen lefogyni egy picit,hátha az segít.

Megpróbálok lábra feszesíteni(ha lehet) és akkor hátha jó lesz :D

2017. ápr. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!