Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm leakar fogyni(13 éves,kb 155 cm és 63 kg)úgy akar elfogyni hogy egésznap tornázik és van hogy semmit nem eszik ha eszik is akkor ismaz 1 alma.Vettem neki a kedvenc csokijt de elsirta magát hogy vigyem előle mert a látványától is hízik.Azért akar annyira lefogyni mert a fiú akibe szerelmes(a fiú aztnm tudja hogy szereti)lekocázta.

2017. ápr. 24. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyja abba 2-3 hét után sem az éhezést és az extrém sok mozgást, akkor a szüleinek szólj, esetleg iskolapszichológusnak, hogy beszéljen vele.
2017. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj az anyukájának, hogy a lánya teljesen meghülyült, és tegyen valamit, mielőtt kórházba kerül.
2017. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
13éves ....
2017. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ilyen adatokkal rendelkeztem mint ő, mondd el neki. Nálam bevált, hogy mentem kocogni egy osztálytársammal egész nyáron. Télen otthon tornáztam és felregisztráltam a kalóriabázisra. 6 hónap alatt minusz 10kg!

Ne a kedvenc csokiját vedd neki, mert attól csak stresszesebb lesz, hogy nem eheti meg (én pl egy kockánál nem tudok megállni) hanem menj vele kocogni, sétálni. Tuningold az önbizalmát, menjetek át egymáshoz kipróbálni egy-két egészséges receptet. Ha látja, hogy lehet így is akkor hülye lesz a rosszabb utat választani.

17/l

2017. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,hogy 13 éves és szép alakot akar de ilyen áron??
2017. ápr. 25. 12:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!