Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan módszert,...

Valaki tud olyan módszert, amivel gyorsan és könnyen le lehetne fogyni?

Figyelt kérdés
Tablettát nem szeretnék fogyasztani, inkább valami tornára gondoltam. Előre is köszönöm a választ!

2017. ápr. 26. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Sem gyorsan, sem konnyen nem fog menni. Nem artana tudni milyen sulyrol akarsz fogyni (es mi a cel), meg ugye a magassagod sem mindegy, mert ha irrealis a cel, a legjobb torna sem segit rajtad.
2017. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
171 centi vagyok kb és 74 kiló. :(
2017. ápr. 26. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs könnyű és gyors út. A fizikumod,alakod tükrözi a belé tett munkát.
2017. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Koplalással gyorsan lefogysz

Amugy csak lassan

2017. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Koplalással hiába fogysz "gyorsan", amint újra enni kezdesz (mert hát meg fogsz őrülni az éhségtől), mindent elraktároz a szervezeted.


Mennyi idő alatt híztál meg 71 kilósra? Az sem ment máról holnapra. Szóval egyél rendesen, RENDSZERESEN! Többször kisebb adagokat, ne egyél kenyeret, péksütit, tésztát, rizs, hal, csirke, tojás, zöldség, gyümölcs.

Mozogj, sportolj, és meg lesz az eredménye. Csak kitartóan!

2017. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ez a mondat összecsúszott:

"Többször kisebb adagokat, ne egyél kenyeret, péksütit, tésztát, rizs, hal, csirke, tojás, zöldség, gyümölcs."


Így értettem:

Többször kisebb adagokat, ne egyél kenyeret, péksütit, tésztát, viszont rizs, hal, csirke, tojás, zöldség, gyümölcs mehet.

2017. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a végre normális választ!
2017. ápr. 29. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!